Antek Królikowski mówi w wywiadzie o Izabeli. Tak nie nazywał byłych partnerek

Antek Królikowski układa sobie życie u boku prawniczki Izabeli. Aktor opowiedział o nowej ukochanej w rozmowie z magazynem "Party".

Antoni Królikowski znany jest z burzliwego życia uczuciowego. W sierpniu ubiegłego roku, kiedy aktor stanął na ślubnym kobiercu, wydawało się, że wreszcie zamierza się ustatkować. Niestety, małżeństwo z Joanną Opozdą nie przetrwało, a byli partnerzy do dziś prowadzą medialną walkę. Brak oficjalnego rozwodu nie przeszkadza artyście publicznie chwalić się nową miłością. W najnowszej rozmowie z magazynem "Party" Królikowski po raz pierwszy opowiedział o obecnej wybrance. Wygląda na to, że jest zakochany po uszy.

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Bartosz Kurek z partnerką Karol Kłos z partnerkąOto partnerki polskich siatkarzy! Była siatkarka, modelka i lekarka

Antoni Królikowski rozpływa się nad nową partnerką. "Jest moim aniołem"

Antoni Królikowski już nie ukrywa nowego związku. Tata Vincenta odnalazł szczęście u boku prawniczki Izabeli. Niedawno aktor udzielił wywiadu dwutygodnikowi "Party". Podczas rozmowy nie szczędził zachwytów nad nową ukochaną.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - powiedział z nadzieją.

Królikowski przyznał też, że miłość pomaga mu w walce z chorobą. Aktor od lat cierpi bowiem na stwardnienie rozsiane.

Najważniejsze, że ten proces wciąż trwa. Według azjatyckich wierzeń SM (stwardnienie rozsiane) to "choroba miłości". Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było, cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę - stwierdził.

'Hotel Paradise 6'"Hotel Paradise". Kiedy finał szóstej edycji? Znamy datę ostatniego odcinka

Myślicie, że związek z Izabelą również zakończy się małżeństwem?

Więcej o: