Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyczekuje wnuka. Ma już pomysł na prezent

Dagmara Kaźmierska chciałaby mieć wnuki. Gwiazda "Królowych życia" wie już nawet, jaki prezent da potomkowi swojego syna Conana.

Barwna osobowość Dagmary Kaźmierskiej to jeden z kluczowych elementów niebywałego sukcesu produkcji "Królowe życia". Na fali popularności gwiazda zdążyła m.in. wystąpić już w filmach, a nawet napisała książki. Przypominamy, że w reality show TTV Kaźmierska pokazywała swoje luksusowe - ale i zaskakująco przyziemne - życie. Przez kryminalną przeszłość ma też licznych przeciwników, ale jednego na pewno nie można jej odmówić - jest o niej głośno i wciąż budzi zainteresowanie. Ostatnio wyznała, że chciałaby być babcią. Gwiazda jest mamą Conana i nie może się doczekać, aż jej syn zostanie ojcem.

Zobacz wideo Nieprzyjemne relacje Sylwii Peretti z Dagmarą Kaźmierską? "Przestałam ją oglądać"

Dagmara Kaźmierska wyczekuje wnuka. Wie, jaki da prezent

Już do dłuższego czasu wiemy, że wybranką Conana jest Ewa. Obydwoje poznali się na studiach. Choć Conan jest na trzecim roku medycyny, Kaźmierska wyczekuje, aż chłopak założy rodzinę z ukochaną. "Czekam kochana na wnuki i zaraz wózek zamawiam" - napisała w sieci. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post już jakiś czas temu informowała, że ciągle namawia Conana i Ewę na założenie rodziny. Na razie jednak bezskutecznie. "Czort ze ślubem, ale niech dzieci robią!" - skwitowała.

Conan Kaźmierski różni się od swojej matki

Na próżno szukać w sieci dużej liczby zdjęć syna Kaźmierskiej i jego partnerki Ewy. Conan Kaźmierski na co dzień skupia się na nauce i nie udziela się przesadnie w polskim show-biznesie, co odróżnia go od mamy. "Królowa życia" często wyznaje jednak, że ma świetny kontakt z synem. Oboje zajmują się tym, co kochają, przez co czują się spełnieni. Kaźmierska w pełni akceptuje to, że mają różne upodobania, np. do wystroju wnętrz. Dagmara nie ukrywa, że uwielbia żyć w luksusach i w swoim domu stawia na przepych. Jej syn ma za to zupełnie inne preferencje. Syn Dagmary gustuje w skromnych i prostych wnętrzach, w których dominują jasne kolory oraz meble. Conan nie przesadza również z dodatkami. Można zauważyć, że ważniejsza dla niego jest funkcjonalność pokoju, niż jego wystrój. Kliknijcie tutaj, aby zobaczyć zdjęcia mieszkania Conana Kaźmierskiego.