Polska influencerka poszła na ślub. I się zaczęło. Zgorszyła stylizacją. "Oblałabym cię barszczem"

Tiktokerka pochwaliła się stylizacją na ślub. Takiej reakcji ze strony obserwatorów się jednak nie spodziewała. Internauci jak jeden mąż skrytykowali jej wybór od góry do dołu.

Sezon ślubny ruszył pełną parą. Wraz z nim weselna gorączka zarówno narzeczonych, jak i samych gości. Zachodzimy w głowę, ile dać w kopercie, z kim się pojawić i co na siebie włożyć. Jeśli chodzi o to ostatnie, influencerka Klaudia Majewska postanowiła odrzucić wszelkie konwenanse i na cudzy ślub pojawiła się w białej sukni. Stylizacja wywołała niemałe zamieszanie wśród jej obserwatorów. Wielu z nich stwierdziło, że to faux-pas, bo kolor biały na ślubie powinien być zarezerwowany tylko dla panny młodej.

Zobacz wideo Czy Jacek Szawioła uzależnił się od sławy? "Sławnym zostaje się pokazując d**ę na TikToku"

Influencerka poszła na ślub w białej sukience

Klaudia Majewska jest influencerką, która działa na TikToku pod nazwą xkleoox i publikuje treści głównie na temat pielęgnacji oraz makijażu. Często wrzuca także filmiki ze swoimi stylizacjami. Niedawno poprosiła obserwatorów o pomoc w kwestii doboru sukienki na ślub, na którym miała być gościem. Majewska zaprezentowała cztery różne outfity. Pierwszy zestaw - który później wybrała - to długa sukienka z dużym wycięciem na dekolt oraz eksponująca lewą nogę. W stylizacji nie byłoby nic zaskakującego gdyby nie fakt, że jest... biała.

Internauci oburzeni stylizacją tiktokerki

Internauci nie ukrywali zdziwienia, a wręcz oburzenia białą stylizacją Majewskiej: "Nietakt i tyle. Pewnych rzeczy się nie robi", "Gdybyś pojawiła się w pierwszej na moim ślubie, świadkowa oblałaby cię barszczem na wejściu" - czytamy na TikToku. Do tego ostatniego komentarza influencerka postanowiła się odnieść. W filmiku nagranym już po wydarzeniu napisała: "Mamy sukces, nikt nie oblał mnie barszczem".

Stylizacje na komunie także budzą emocje 

Nie tylko sukienki na ślub, ale i na komunie potrafią wywołać emocje. Przekonała się o tym w ostatnim czasie Jessica Miemiec, kiedy pochwaliła się stylizacją przygotowaną na komunię siostry. Nie wszystkim obserwatorom przypadła do gustu - część z nich uznała, że jest zbyt wyzywająca. Miemiec postanowiła się tym jednak nie przejmować. "Moja stylizacja była jak najbardziej stosowną do sytuacji, ponieważ była kupiona u projektanta właśnie na takie okazje" - skwitowała.