Związek syna Dagmary Kaźmierskiej był ustawką na potrzeby programu? W końcu poznaliśmy prawdę

Swego czasu w "Królowych życia" pojawiała się partnerka Conana, Ewa. Jednak od wielu miesięcy nie widzieliśmy wspólnych zdjęć pary. Fani zaczęli podejrzewać, że występ tajemniczej dziewczyny w programie był ustawką. Teraz zagadka została rozwiązana.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Conan Kaźmierski zdobył popularność dzięki wyjątkowo charyzmatycznej mamie. Syn Dagmary Kaźmierskiej jest bardzo aktywny na Instagramie. Jednak na jego koncie nie znajdziemy zdjęć partnerki. Fani zaczęli się zastanawiać, czy tajemnicza Ewa, która jakiś czas temu pojawiła się w programie, cały czas jest związana z Conanem. Teraz w końcu rozwiano wątpliwości.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia

Fani Dagmary Kaźmierskiej zastanawiają się, czy związek jej syna był ustawką? 

Ewa pojawiła się w poprzednim sezonie "Królowych życia". Dagmara Kaźmierska w rozmowie z "Faktem" mówiła, że uwielbia partnerkę syna.

Jeżeli da Bóg, że Ewunia zostanie moją synową, a ja składam o to ręce do Boga, to ja już powiedziałam Conanowi, że ja ją będę kochać bardziej od niego. To jest taka dziewucha, że nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej synowej. Jak mój syn ożeni się z Ewą, to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce. Ta dziewczyna to jest złoty dzieciak, naprawdę.

Jednak od wielu miesięcy w mediach społecznościowych Dagmary i Conana fani nie widzieli Ewy. Pojawiły się głosy, że jej udział w programie był reżyserską ustawką. Teraz w końcu na InstaStories "Królowej życia" pojawiła się relacja, z której wynika, że z uroczą dziewczyną spędziła wakacje w Egipcie. Natomiast w poniedziałek pojawił się filmik, na którym widzimy Dagmarę wrzucaną przez swojego syna do basenu. W opisie postu gwiazda oznaczyła Ewę, czym jasno dała do zrozumienia, że razem z nią cieszy się plażą i słońcem.

Trafiony, zatopiony. Pamiętajcie na farta trzeba dziś być mokrym. Wszędzie drogie panie. Samych cudowności kochani. Nie tylko świątecznie. Całujemy mocno.
 

Teraz czekamy na wspólne zdjęcie Conana i Ewy. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.