Roksana Węgiel pierwszy raz z partnerem na ściance. Wszyscy i tak patrzyli na odważną kreację. Sporo rozcięć [ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel po raz pierwszy pokazała się u boku partnera na ściance. Razem z ukochanym nie szczędzili sobie czułości. Kevin Mglej czule obejmował partnerkę. Tym razem artystka zdecydowała się na odważny zestaw.

Roksana Węgiel już od wielu miesięcy sugerowała, że jej serce jest zajęte. W mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia, na których można było zobaczyć ją wymieniającą czułości z ukochanym, jednak długo ukrywała jego tożsamość. W końcu w dniu 18 urodzin ogłosiła, że spotyka się z producentem muzycznym Kevinem Mglejem. Ich związek budził spore kontrowersje z uwagi na dzielącą ich różnicę wieku. Mężczyzna jest od niej osiem lat starszy i ma syna z poprzedniego związku. Oni jednak się tym nie przejmują i pokazują, że są po uszy zakochani. Ostatnio zadebiutowali na ściance. Nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Roksana Węgiel debiutuje z partnerem na ściance

25 maja odbyły się 14. urodziny magazynu K-MAG, na które zostały zaproszone największe gwiazdy. Wśród nich nie mogło zabraknąć stałej bywalczyni warszawskich salonów Roksany Węgiel, która tym razem zabrała ze sobą ukochanego. W drodze na ściance trzymali się za ręce i widać było, że są podekscytowani pierwszym, oficjalnym wyjściem we dwoje. Później pozowali do wspólnych zdjęć przed fotoreporterami. Kevin Mglej czule obejmował artystkę.

14. urodziny K MAG14. urodziny K MAG EAST NEWS

Izabela Janachowska, Małgorzata Socha Mąż Janachowskiej dorobił się na świecach. Tym zajmują się partnerzy celebrytek

Roksana Węgiel w odważnej stylizacji na ściance

Tego wieczora Roksana Węgiel postawiła na dość odważną stylizację. Miała na sobie długą spódnicę z rozcięciem, które wyeksponowało jej nogi. Do tego dobrała szpilki z czubkiem w szpic i małą torebkę. Uwagę zwraca górna część look. Roxie miała na sobie top na jedno ramię ze sporym dekoltem. Całość dopełniły złote kolczyki i duży naszyjnik. Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: