Polsat ma problem przez Janoszek. "Stawia stację w niezręcznej sytuacji" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Natalia Janoszek wkroczyła w świat polskiego show-biznesu nagle i niespodziewanie. Chwaliła się znaczącymi osiągnięciami w Bollywood, a nawet w Hollywood. Krzysztof Stanowski postanowił zweryfikować przedstawiane przez influencerkę informacje. Głos w sprawie zabrał jeden z pracowników Polsatu.

Wokół kariery Natalii Janoszek w stosunkowo krótkim czasie narosła cała masa spekulacji. Influencerka szczyciła się niezwykłymi dokonaniami w innych krajach, a nawet na innych kontynentach. Chwaliła się znaczącymi rolami w świecie Bollywood. Po tym, jak Krzysztof Stanowski zweryfikował te informacje, zrobiło się naprawdę gorąco. Janoszek w ostatnim czasie była jedną z gwiazd Polsatu. Pracownik stacji w rozmowie z Plotkiem zdradził, że zrobiło się "niezręcznie".

Zobacz wideo Natalia Janoszek przyjaźni się z Wieniawą. Tak się poznały

Pracownik Polsatu o aferze wokół Natalii Janoszek. "Szkoda"

Po tym, jak dokonania Natalii Janoszek zostały poddane w wątpliwość, sytuacją zaczęło interesować się coraz więcej osób ze świata mediów. Można stwierdzić, że Krzysztof Stanowski rozpętał prawdziwą burzę. Mężczyzna jednoznacznie zarzucił Janoszek kłamstwo. Jego zdaniem kobieta wymyśliła znaczną część swojego życiorysu. Niewygodną sytuację dla telewizji Polsat skomentował jeden z jej pracowników.

Wszystkie te doniesienia stawiają stację w niezręcznej sytuacji, bo Natalia w ostatnim czasie wystąpiła w dwóch naszych dużych produkcjach, a i były kolejne plany dotyczące jej osoby. Przecież w "Tańcu z Gwiazdami" poradziła sobie świetnie! Przed udziałem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeszła za to przez standardowy casting, który dotyczy każdego, nawet najbardziej znanego uczestnika, a potem trafiła nawet do finałowej czwórki - mówi.

Osoba związana ze stacją dodaje, że gwiazdę może czekać prawdziwy kryzys wizerunkowy. "Jeśli Natalia rzeczywiście 'podrasowała' swoje CV, to na pewno czeka ją teraz poważny kryzys wizerunkowy, a cała sprawa długo będzie się za nią ciągnęła. Szkoda, bo to naprawdę sympatyczna, pracowita i ambitna dziewczyna, która zrobiła na wszystkich dobre wrażenie".

Natalia Janoszek nie jest już tak wiarygodna, jak na początku kariery

Zdaniem pracownika stacji sytuacja ta ma wpływ nie tylko na samą Janoszek, ale także na całą stację. To w końcu telewizja Polsat była tą, dzięki której zdobyła szerszą popularność wśród polskiego społeczeństwa. Bezdyskusyjne jest, że gwiazda posiada talent. Mało tego - doskonale odnajduje się w świecie mediów. Jednak za zmyślenie niektórych faktów z życia będzie musiała słono zapłacić. Z pewnością niełatwo jej teraz będzie odbudować zaufanie i stać się wiarygodną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.