Klaudia El Dursi podekscytowana po egzaminie syna. "Energia przyciągania. Mamy to!"

Klaudia El Dursi została mamą jako 19-latka. Jej syn Dawid ma już 14 lat i właśnie sprawdził swoją wiedzę na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego. Podekscytowana prezenterka "Hotelu Paradise" po egzaminie pochwaliła się dobrymi wieściami.

Właśnie rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. 23 maja uczniowie zdawali język polski. Popularne gwiazdy show-biznesu także przeżywały ten dzień ze swoimi pociechami. Agata Rubik dopingowała 14-letniej córce Helenie. Dziewczyna chodziła do elitarnej szkoły The British School Warsaw i ostatni rok zakończyła ze średnią 5.9. Już wkrótce rodzina Rubików przeprowadzi się do USA i Helena będzie kontynuować edukację w amerykańskiej szkole. Tomasz Oświeciński, znany z filmów Patryka Vegi, odprowadził na egzamin córkę Maję, która jakiś czas temu zaczęła edukację domową. "Mojej Majci życzę powodzenia i połamania pióra" - napisał na Instagramie. Mamą 14-latka jest także prowadząca "Hotel Paradise" modelka Klaudia El Dursi. Zestresowana odprowadziła syna pod szkołę, a po egzaminie zdradziła, jak mu poszło.

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

Klaudia El Dursi odprowadziła syna na egzamin ósmoklasisty. "Czy tylko ja się bardziej stresuję, niż moje dziecko?"

Klaudia El Dursi bardzo wcześnie została mamą. "Mając 19 lat, urodziłam synka i choć zawsze chciałam być młodą mamą, bywało różnie. Teraz jesteś moim przyjacielem, wsparciem i motywacją. Moją miłością. Dla ciebie chcę być lepszą wersją siebie. Dziękuję, synku" - napisała w dniu urodzin chłopca na Instagramie. Podekscytowana celebrytka zaprowadziła 14-letniego Dawida pod szkołę i wyznała, że stresuje się dużo bardziej od niego. "Czy tylko ja się bardziej stresuję, niż moje dziecko? Ale może to i lepiej... Zabawne jest to, że dziwię się, że Dawid zawsze na takim luzie, czasem mam do niego o to pretensje, a przecież to kopia mnie. Całe życie przez różowe okulary!" - napisała na Instagramie. Po egzaminie z języka polskiego podekscytowana modelka oznajmiła, że tegoroczne tematy bardzo podpasowały jej synowi i wygląda na to, że dobrze mu poszło.

To się nazywa energia przyciągania! Mamy to! Była "Balladyna". Dawid zadowolony. Jeszcze tylko jutrzejsza matematyka i z górki - napisała na Instagramie podekscytowana El Dursi. 

Klaudia el Dursi odprowadziła syna na egzamin ósmoklasistyKlaudia el Dursi odprowadziła syna na egzamin ósmoklasisty fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

"Hotel Paradise All Stars". Klaudia El Dursi zdradza kolejne szczegóły. Smutne wieści dla widzów

Premiera "Hotelu Paradise All Stars" nadchodzi wielkimi krokami. Już 25 maja widzowie zobaczą pierwszy odcinek. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo w programie pojawią się dobrze znani widzom uczestnicy z poprzednich sezonów. Jak już wiemy, w tej edycji na pewno zobaczymy Basię Pędlowska, Łukasza "Blondino", czyli finalistę drugiej edycji, Nanę Majos, Julię Skrodzką oraz Grzegorza Głuszcza. Klaudia El Dursi, prowadząca, która od początku związana jest z reality show, zdradziła nowe szczegóły. Jest to jednak smutna wiadomość dla widzów. Program, który do tej pory emitowano od poniedziałku do piątku, pojawi się rzadziej. "Dwa razy w tygodniu, co daje 12 długich tygodni z nami i naszymi perypetiami" - powiedziała w El Dursi rozmowie z portalem Party. Program będzie można oglądać na antenie TVN7 w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00.

Więcej o: