Włodarczyk kibicuje ukochanemu w ultratriatlonie. Zaprosiła teściów. "Siedzę w Warszawie i robię party"

Agnieszka Włodarczyk z wypiekami na twarzy śledzi zmagania ukochanego w ultramaratonie. Tym razem została z rodziną w Warszawie i zorganizowała przyjęcie w ogrodzie. Zaprosiła też teściów i pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zakochali się w sobie podczas pandemii. W 2021 roku na świat przyszedł ich syn Milan. Para nie stanęła jeszcze na ślubnym kobiercu, ale w jednym z serii "Q&A", które sportowiec zorganizował w mediach społecznościowych, zdradził przybliżoną datę ceremonii. "Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - napisał. Karaś niedawno zaczął walkę o rekord świata na dystansie 10-krotnego Ironmana. Ultratriatlon odbywa się w Brazylii. W skład zawodów wlicza się: 38 km pływania, 1200 km jazdy na rowerze i 422 km biegu. Tym razem ukochana nie mogła towarzyszyć mu w wyjeździe, ale mocno kibicuje mu wraz z niczego jeszcze nieświadomym synem. Aktorka zorganizowała przyjęcie w ogrodzie i zaprosiła teściów. Pokazała, jak razem przeżywają zmagania Karasia na trasie. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Agnieszka Włodarczyk kibicuje ukochanemu. Pokazała zdjęcie z teściami

Jakiś czas temu Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie ukochanego z zapowiedzią ultramaratonu. "No to lecisz kochanie"- napisała. 20 maja około godziny 14.00 czasu polskiego Robert Karaś wystartował. Ukochana kibicuje mu tym razem z Polski i na bieżąco relacjonuje wydarzenie na Instagramie. Włodarczyk zaprosiła do domu rodziców Roberta i razem z teściami przeżywa zmagania sportowca na trasie.

Podczas spotkania aktorka zadbała o przygotowanie posiłku. Tym razem zaserwowała pierogi z bakłażanem i rukolą, a także z kaczką i trzecia opcja - grzybami. "Trochę wypadłam z obiegu. Siedzę tu Warszawie i robię party" - powiedziała rozbawiona. Atmosfera wyglądała na iście szampańska, cała rodzina bawiła się w ogrodzie, a w tle rozbrzmiewała muzyka. O poranku kolejnego dnia zmagań syna ojciec sportowca, Jurek tłumaczył aktorce dokładny przebieg poszczególnych etapów i na bieżąco śledzili jego poczynania. Trwa właśnie drugi dzień ultramaratonu i jak na razie Robert radzi sobie doskonale. Trzymamy kciuki!

Kibicujemy! Plus moi teściowie - napisała na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk pokazała teściówAgnieszka Włodarczyk pokazała teściów fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk mówi o Robercie Karasiu "mąż". Są już po sekretnym ślubie?

Ostatnio Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami nagraniami z Hiszpanii. Aktorka chętnie relacjonuje swoje życie codzienne w sieci. Tym razem pokazała, jak spędza wakacje z rodziną. Na nagraniu przygotowywała obiad ze świeżej ryby i kilkukrotnie zwracała się do Roberta Karasia, jakby byli już po ślubie. Fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy para w międzyczasie zdecydowała się na sekretną ceremonię. Aktorka i sportowiec spotykają się już trzy lata. Kiedy fani zapytali, dlaczego używa zwrotu "mąż", od razu sprostowała, że tak po prostu zwraca się do partnera, ale ceremonia ślubna dopiero przed nimi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.