Patrycja Tuchlińska podzieliła się zdjęciem prawie dwuletniego syna. Widzimy także kawałek kuchni. Ocieka luksusem

Patrycja Tuchlińska opublikowała nowy kadr z synem. Influencerka wychowuje dwulatka ze starszym o 50 lat miliarderem Józefem Wojciechowskim. Przy okazji mamy okazję podejrzeć także, jak urządziła kuchnię.

Patrycja Tuchlińska jest związana miliarderem Józefem Wojciechowskim, z którym dzieli ją 50 lat różnicy. Para mimo hejtu internautów nie przejmuje się krytyką i chętnie publikuje kadry ze swojego bajkowego życia. Tuchlińska w ostatnim czasie pochwaliła się ujęciem, na którym widać jej syna. Chłopiec w tym roku kończy dwa lata, a na najnowszym zdjęciu widzimy go uśmiechniętego od ucha do ucha. Przy okazji podejrzeć możemy także wnętrze posiadłości influencerki.

Zobacz wideo Majdan oskarży Dodę? "To sprawa opierająca się o zniesławienie i zaangażowanie w to prawników"

Patrycja Tuchlińska pokazała syna

28-latka wraz z 76-letnim partnerem wspólnie zajmują się wychowaniem syna, który przyszedł na świat w 2021 roku. Każdy, kto śledzi Tuchlińską na Instagramie wie, że pociecha jest oczkiem w głowie mamy. Dumna mam wielokrotnie chwali się kadrami z synem. Nic więc dziwnego, że i tym razem postanowiła podzielić się chwilą spędzoną ze swoim potomkiem. Wstawiła na Instagram serię zdjęć, na których widzimy uśmiechniętego malucha. Choć z fotografii ciężko nam ocenić, w jakim pomieszczeniu zostało wykonane ujęcie, ze względu na naczynia w tle i kawałek kranu można wywnioskować, że jest to kuchnia. Uwagę zwracają cięte, egzotyczne kwiaty o wyrazistych kształtach. Spójrzcie także na ten starannie wykończony sufit.

Patrycja Tuchlińska pokazała synaPatrycja Tuchlińska pokazała syna fot. Instagram @patrycja.tuchlinska

Jak mieszkają Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski?

Tuchlińska niejednokrotnie pokazywała obserwatorom wnętrza posiadłości, w której mieszka. Urządzone są bardzo elegancko i nie brakuje w nich drogich mebli oraz wyrazistych dodatków. Jednym z głównych materiałów wykończeniowych jest marmur. Tuchlińska jest także miłośniczką roślin, które znajduje się zarówno w holu, jak i ogromnym salonie. Kolorystyka salonu składa się z czerni i odcieni szarości, które znajdują się na ścianach i podłodze. Całość świetnie komponuje się z jasnymi meblami i złotymi oraz srebrnymi dodatkami. Celebrytka i jej ukochany do dyspozycji mają również prywatne korty tenisowe. Na terenie posiadłości nie mogło także zabraknąć garażu, w którym znalazły się luksusowe samochody. Więcej zdjęć domu Tuchlińskiej i Wojciechowskiego znajdziecie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Agora SA