Katarzyna Cichopek zaprezentowała salon po remoncie. Te okna! Postawiła na klasykę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedługo zamieszkają razem. Aktorka pochwaliła się nowym salonem.

Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili związek, od razu zaczęto się zastanawiać, czy para zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że zanim to nastąpi, para chce uwić wspólne gniazdko. Zakochani mają w planach przeprowadzkę do domu dziennikarza, który znajduje się w Starej Miłosnej. Będą tam mieszkać razem z jego mamą. Prace remontowe trwają pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że w sprawie dekoracji wnętrz decydujący głos należy do Katarzyny Cichopek. Aktorka właśnie uchyliła rąbka tajemnicy i na Instagramie pokazała, jak wygląda nowy salon.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek pokazała salon. Jasno i przytulnie

Prezenterkę "Pytania na śniadanie" na całego pochłonęły prace przy urządzaniu nowego domu. Jako osoba znana może liczyć na wiele współprac, także tych związanych z aranżacją wnętrz. Na Instagramie Katarzyna Cichopek pokazała, na jakie zasłony zdecydowała się w nowym salonie. Okazuje się, że aktorka nie eksperymentowała. Postawiła na sprawdzoną markę, której produkty miała w poprzednim domu. Jasne, półtransparentne zasłony zasłaniają drewniane okna, które znajdują się na jednej całej ścianie i sąsiedniej. Drewniana podłoga świetnie współgra z białą farbą. Pod oknem znajduje się duża kanapa w kolorze écru. Pod jedną ścianą widać białą, niską szafkę. Z sufitu zwisa wisząca lampa w nowoczesnym stylu. Widać, że widok nie jest za ciekawy. Okna wychodzą na bloki, parking i trochę zieleni. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Salon Katarzyny Cichopek i Macieja KurzajewskiegoSalon Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego Fot. @katarzynacichopek

Tak będzie wyglądać łazienka po remoncie

Katarzyna Cichopek w sprawie remontu łazienki udała się do projektanta wnętrz. Ten przedstawił jej dwa projekty. Propozycje różniły się jedynie kolorami i doborem dekoracji. Rozkład pomieszczenia pozostaje bez zmian. W jednej z propozycji kolorem przewodnim był beż, natomiast stylistyka zahaczała o boho. W drugim dominowały ciemniejsze barwy i modne w tym sezonie mozaika na podłodze. Aktorka wyznała, że zawsze była fanką jasnych pomieszczeń, jednak w przypadku łazienki, zdecyduje się na ciemniejszą wersję. Głównie przez kolor włosów. Z pewnością ciemne kosmyki będą mniej widoczne na czarnej podłodze niż na jasnej.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.