Grała Michałową w "Ranczo". Marta Lipińska w młodości. Te oczy przykuwają uwagę

Marta Lipińska od lat jest związana z polskim show-biznesem. Jak wyglądała w młodości? W sieci można znaleźć jej zdjęcie sprzed lat.

Marta Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek dojrzalszego pokolenia. Jedną z jej największych ostatnich ról była postać Michałowej w uwielbianym serialu "Ranczo". Wcielała się tam w gosposię na plebanii, którą widzowie pokochali. Lipińska urodziła się w 1940 roku w Ukrainie. Jej mężem od 1968 roku jest Maciej Englert (ich historię miłości możecie poznać TUTAJ), z którym mają córkę Annę oraz syna Michała (operator filmowy). Aktorka z show-biznesem jest związana od lat. Zobaczcie, jak wyglądała w młodości. 

Zobacz wideo Ten serial to hit

Marta Lipińska w młodości

Lipińska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Po uzyskaniu dyplomu związała się z Teatrem Współczesnym. Na ekranach zadebiutowała w 1962 roku. Zagrała Urszulę Choberską w "Głosie z tamtego świata". Później jej kariera nabrała tempa. Widzowie mogli ją oglądać w m.in. "Nad Niemnem", a także przez lata wcielała się w postać teściowej Karola Krawczyka (Cezary Żak) w serialu "Miodowe lata".

Największą popularność jednak przyniosła jej rola Michałowej w "Ranczu", gdzie na planie grała głównie z Żakiem. Wiemy więc, jak aktorka prezentuje się obecnie. A jak wyglądała w młodości? Spójrzcie na kadr poniżej. Nie da się ukryć, że była piękna, a jej oczy przykuwały uwagę. Więcej zdjęć Marty Lipińskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Gwiazdy z show-biznesu w młodości

Gwiazdy chętnie pokazują, jak wyglądały w przeszłości. Jolanta Kwaśniewska nosiła długie włosy i już wtedy uwielbiała modę. Katarzyna Dowbor udostępniła kiedyś zdjęcie z 1979 roku i jak zażartowała, "nic się nie zmieniła" (możecie to ocenić, klikając TUTAJ). Joanna Przetakiewicz, gdy jej synowie byli mali, już kochała blond włosy, ale największą uwagę przyciągały... jej brwi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.