Magda Gessler pozuje z wnuczką w sypialni. Uwagę zwraca łożko. "Cudo"

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem z wnuczką, a przy okazji zaprezentowała jedno z pomieszczeń w swoim domu. Fani nie kryją zachwytu.

Magda Gessler zasłynęła dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", a dziś prowadzi także inne formaty w TVN. Widzowie pokochali charakterną restauratorkę, która odczarowała wiele miejsc na kulinarnej mapie Polski. Prywatnie gwiazda jest mamą dwójki dzieci, Lary Gessler i Tadeusza Müllera. Doczekała się także dwojga wnucząt. Niebawem ojcem zostanie także jej syn. "Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt" - ogłaszała radosną nowinę w "Dzień dobry TVN". Na jednym ze zdjęć na Instagramie pozuje z niespełna trzyletnią Neną. Fani jednak zwracają uwagę na wnętrze sypialni, a dokładniej jeden z mebli. Ma więcej wnętrzarskich perełek. 

Zobacz wideo Lara Gessler wynajmuje mieszkanie. Dlaczego nie zdecydowała się na zakup?

Magda Gessler zaprezentowała sypialnię. Łóżko robi wrażenie

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na nowym zdjęciu na Instagramie znajduje się w sypialni razem z wnuczką, córką Lary Gessler, Neną. Restauratorka, która słynie z nietypowego, kolorowego stylu ubierania, wnętrza domu również urządziła z fantazją. 

Moja wnusia w naszym domu. To wspaniałe chwile. Mama i babcia - napisała
 

Internauci zwracają uwagę zwłaszcza na łóżko z baldachimem. "Ale królewskie łóżko, dla prawdziwej królowej", "Elżbieta II nawet takiego łóżka nie miała". Inni chwalą wystrój całej sypialni. "Piękny wystrój", "Piękna sypialnia w kolorach zachodu słońca. Cudo!", "Ale pięknie, kolorowo u babci" - komentują.

DLOKA Niebotyczny majątek Pudzianowskiego. Tyle zarabia na walkach. 200 tys. zł to był początek

Dom Magdy Gessler

Magda Gessler dzieli życie między Polskę, a Kanadę, gdzie mieszka jej ukochany Waldemar Kozerawski. Restauratorka posiada dom w Łomiankach pod Warszawą, który wyróżnia się nietypowym wystrojem wnętrz. Gwiazda zdecydowanie nie podąża za trendami, a pomieszczenia urządzone są w stylu retro. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" uwielbia kolory, drewniane dodatki czy meble, które wyglądają, jak prosto z antykwariatu. Więcej zdjęć z domu Magdy Gessler znajdziesz tutaj.

Więcej o: