Magda Gessler chwali się królewskim łożem. Przepych? Mało powiedziane. Nie wiemy, gdzie podziać oczy

Magda Gessler nie jest królową wyłącznie w kuchni. Kolorowo i iście po królewsku jest również w sypialni restauratorki.

Wyrazisty charakter Magdy Gessler, podobnie jak jej często nietuzinkowe podejście do pomocy właścicielom restauracji w "Kuchennych rewolucjach" ma tyle zwolenników, co przeciwników. Restauratorce nie można jednak odebrać ogromnej charyzmy i doświadczenia w gastronomii, a w Polsce ze świecą można szukać osoby, która nie znałaby jej nazwiska. Barwna jest jednak nie tylko osobowość, ale także styl, którym na co dzień otacza się Gessler. Mimo to nie spodziewaliśmy się aż takiego przepychu w sypialni prowadzącej "Kuchenne rewolucje".

Zobacz wideo Lara Gessler mówi, dlaczego wynajmuje mieszkanie

Magda Gessler pokazała zdjęcie sypialni. Fanów zamurowało

Swoją alkowę Magda Gessler zaprezentowała fanom na instagramowym zdjęciu. Słowo "alkowa" nie jest tu zresztą przypadkowe, bo sypialnia restauratorki naprawdę wygląda jak żywcem wyjęta z pałacu. Gessler, jak na królową przystało, wybrała łóżko z wysokim baldachimem i ogromnymi, opadającymi aż do ziemi kotarami. Materiałem obite są także ściany dookoła mebla, a przed łóżkiem znajduje się ozdobny, miękki podnóżek. Gessler nie ograniczała się także, jeśli chodzi o kolory - mieszają się tu niemal wszystkie odcienie czerwieni, różu i żółci, a pościel ozdobiona jest nadrukiem z ogromnych kwiatów. Zdjęcie sypialni robi na tyle duże wrażenie, że w pierwszej chwili można w ogóle nie dostrzec na nim Neny, wnuczki Magdy Gessler, bawiącej się na łóżku.

Moja wnusia w naszym domu. To wspaniałe chwile - podpisała fotografię restauratorka.

Robert Lewandowskiego i jego zegarki Zachcianki milionera. Lewandowski nosi prawdziwe cacka. Ceny zwalają z nóg

Pomieszczenie zrobiło duże wrażenie także na fanach prowadzącej "Kuchenne rewolucje". Zachwycali się. "Królewskie łóżko dla prawdziwej królowej", "Zacny wystrój", "Piękna sypialnia w kolorach zachodu słońca. Cudo!" - czytamy.

 

Jak mieszka Magda Gessler?

Magda Gessler dzieli życie między Polskę a Kanadę, gdzie mieszka jej ukochany Waldemar Kozierawski. W ojczyźnie restauratorka ma dom w podwarszawskich Łomiankach, a reszta posiadłości jest nie mniej kolorowa, co zaprezentowana na Instagramie sypialnia. Ściany w salonie są pomalowane na pomarańczowo, a na półkach nie brakuje zdjęć, pamiątek i licznych bibelotów. Gessler zdecydowanie nie jest fanką nowoczesnego stylu, co widać także po antykach, które zdobią wnętrza jej domu. Jego wystrój możecie podejrzeć w tym artykule.

Więcej o: