Magda Gessler wpuściła kamery do klimatycznego domu. Ten salon to cała ona! Mnóstwo zdjęć i pamiątek

Magda Gessler w najnowszym wywiadzie opowiedziała o mężu Lary. Mogliśmy zobaczyć też, jak wygląd jej salon. Jest tak samo kolorowy, jak jej kreacje.

Magda Gessler w towarzystwie Lary Gessler, męża córki - Piotra Szeląga i wnuczki Neny przez ponad miesiąc przebywała na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. To właśnie tam wspólnie obchodzili święta Bożego Narodzenia. Restauratorka powróciła wcześniej do Polski z powodu pracy na planie "Kuchennych rewolucji" i tuż po powrocie udzieliła wywiadu w programie "Dzień dobry TVN". Opowiedziała tam o relacji z zięciem. 

Zobacz wideo Magda Gessler pokazała słodkie nagranie wnuczki

Magda Gessler zdradziła, co myśli o zięciu

Warto wspomnieć, że córka Magdy, Lara z Piotrem jest od niespełna dwóch lat. Para w październiku wzięła ślub, a zaledwie tydzień po uroczystości na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Nena. Magda Gessler ma wiele powodów do radości, ale co myśli o mężu córki?

Jestem osobą, która bardzo szanuje decyzje moich dzieci. Zięć jest przystojny. Bardzo kocha moją córkę. Razem tworzą taki tandem, który bez przerwy chodzi w tę samą stronę. Są bardzo zgrani. Nieprawdopodobnie zajmują się małą. Tej miłości w stosunku do Neny jest tyle, że "wow" - powiedziała.

Ponadto wyznała, że bardzo podziwia Larę, która spełnia się w roli mamy. 

Jest idealną mamą i cudowną córką.

Magda Gessler odniosła się także do syna, Tadeusza. Jak się okazuje i on zakochał się w Nenie, a pojawienie się dziecka w ich rodzinie zmieniło jego poglądy na życie. Sam też widzi siebie w roli ojca. 

Zakochał się w niej nieprzytomnie. Więź między Tadeuszem a Larą jest niezwykła - powiedziała.

Jak mieszka Magda Gessler?

Warto dodać, że wywiad odbył się w domu restauratorki, zatem mogliśmy podejrzeć jak mieszka. Magda Gessler podobnie jak w swoich stylizacjach, w aranżacji wnętrz również stawia na kolor. 

Magda Gessler domMagda Gessler dom screen Dzień Dobry TVN

Jej dom pełen jest pamiątek, rodzinnych fotografii i porcelanowych figurek. Przypomina te z południa Hiszpanii i sprawia wrażenie niezwykle przytulnego. 

Magda Gessler domMagda Gessler dom screen Dzień Dobry TVN

Magda Gessler domMagda Gessler dom screen Dzień Dobry TVN

Magda Gessler domMagda Gessler dom screen Dzień Dobry TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.