Małgorzata Ohme wymyśliła, z kim Ewa Bem mogłaby nagrać duet. Artystka nie była zachwycona

Ewa Bem pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o swoim duecie z Vito Bambino. Małgorzata Ohme zaproponowała jej współpracę z popularnym raperem. Reakcja artystki rozbawiła gospodarzy do łez.

Ewa Bem świętuje właśnie 50-lecie pracy artystycznej. Pierwsza dama polskiego jazzu została ostatnio nagrodzona Złotym Fryderykiem za całokształt pracy artystycznej. Przy tej okazji pojawiła się także w studiu "Dzień dobry TVN". W pewnym momencie prowadząca program Małgorzata Ohme zasugerowała artystce duet z popularnym raperem. Ewa Bem nie była zachwycona tym pomysłem.

Zobacz wideo Doda nie chciała komentować tematu Maty. Wiemy dlaczego

Duet Ewy Bem z Matą? Ten pomysł niezbyt spodobał się wokalistce

W "Dzień dobry TVN" Ewa Bem opowiedziała o swojej niedawnej współpracy z Vito Bambino. Okazuje się, że wokalistka pojawiła się gościnnie na najnowszym albumie artysty "Pracownia". To stało się pretekstem do dyskusji o ewentualnych duetach Ewy Bem. Filip Chajzer wyznał, że najchętniej usłyszałby piosenkarkę w duecie Michaelem Buble. Z kolei Małgorzata Ohme zasugerowała współpracę z Matą. Ten pomysł jednak nie trafił w gust artystki. Jej reakcja rozbawiła gospodarzy śniadaniówki. 

Z Matą, tak? No to nie. To chyba nie - odpowiedziała Ewa Bem.

Ewa Bem po śmierci córki przerwała karierę muzyczną. Powróciła w 2021 roku 

Przypomnijmy, że Ewa Bem to jedna z najbardziej uznanych jazzowych wokalistek w Polsce. Przez lata kariery wyśpiewała wiele przebojów, które weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Do jej największych hitów zalicza się: "Podaruj mi trochę słońca", "Wyszłam za mąż, zaraz wracam", "Moje serce to jest muzyk", "Miłość jest jak niedziela", "Pomidory", "Miłość to jest wielki skarb", "Żyj kolorowo" czy "Gram o wszystko". Na początku kariery związana była z zespołem Bemibek, w której występował także jej brat. W 1974 roku rozpoczęła drogę solową. Była jurorką w popularnym talent show TVN-u "Droga do gwiazd". Swoją karierę zawiesiła w 2017 roku, po śmierci jej córki Pameli. Powrót na scenę muzyczną ogłosiła w marcu 2021 roku. Wystąpiła na Ladies Jazz Festival w Gdyni i Top of The Top Festival w Sopocie. Wydała także album koncertowy "Live". 22 kwietnia tego roku odebrała Złotego Fryderyka za całokształt dokonań artystycznych w dziedzinie muzyki jazzowej. 

Ewa BemEwa Bem Fot. 'Dzień Dobry TVN'/ player.pl screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.