Doda na Gali Woman Power w kreacji z pazurem. Robi wrażenie. Na salony zamiast Pachuta zabrała innego mężczyznę

Spięła włosy w kucyk, odsłoniła płaski brzuch i ruszyła na salony. Tym razem jednak Doda nie zabrała ze sobą Dariusza Pachuta, który kilka dni temu towarzyszył jej na Fryderykach, a inną bliską sercu osobę. Czyżby stwierdziła, że musi trochę przystopować z wprowadzaniem ukochanego na show-biznesowe wydarzenia? Jakby nie było, uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Doda może pochwalić się płaskim brzuchem, dlatego gdy tylko jest okazja, chętnie go eksponuje. Zazwyczaj ma to miejsce na Instagramie, ale teraz przyszła pora na błyśnięcie nim przed fotoreporterami, którzy robili jej zdjęcia przed rozpoczęciem gali Woman Power. Co ciekawe, piosenkarka przyszła na nią nie z Dariuszem Pachutem, który ostatnio towarzyszył jej na Fryderykach. Zamiast ukochanego, przyprowadziła sobie do towarzystwa... znanego przyjaciela, z którym świetnie się bawiła.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda zadała szyku na gali Woman Power

Ponieważ piosenki z najnowszej płyty Dody podbijają od miesięcy listy przebojów, a krążek rozchodzi się jak świeże bułeczki, piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć i jest bardzo aktywna w mediach. Po wizycie w "Love Island" czy wystąpieniu na Fryderykach Doda skorzystała z okazji, że ma w piątek wolne i przyjęła zaproszenie na galę Woman Power. Ubrana w długą zieloną sukienkę i krótki top, który odsłonił jej płaski brzuch, przyciągała uwagę fotoreporterów.

DodaDoda KAPiF.pl / KAPiF.pl

Choć wydawałoby się, że po tym jak coraz częściej pokazuje publicznie swojego ukochanego, zabierze go znowu na imprezę, nie zrobiła tego. Możliwe jednak, że stwierdziła, że najwyższy czas dozować jego obecność w przestrzeni publicznej, bo tym razem towarzyszył jej przyjaciel Mariusz Ząbkowski, który szerszej publiczności od lat znany jest jako DżagaZdjęcia tych dwojga z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Doda o sekrecie płaskiego brzucha

Doda nie robi tajemnicy ze swojej imponującej figury. Niedawno podzieliła się z fanami przepisem na płaski brzuch. Poza tym, że piosenkarka ćwiczy dwa razy w tygodniu i ze sportowym życiem jest za pan brat, uważa też na to, co je. By mieć świetną sylwetkę, niektóre z produktów musiała wyeliminować. "Czy ty miewasz wzdęty brzuch, czy to naprawdę tylko zdrowa dieta?" - zapytała kilka dni temu jedna z ciekawskich fanek, patrząc na zdjęcie Dody z wakacji. "Odkąd przestałam jeść laktozę i gluten, w ogóle mnie to nie dotyczy. Wiadomo, że zero [roślin - przyp. red.] strączkowych, soczewicy, ciecierzycy i takich tam - wyjaśniła Doda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.