Fryderyki 2023. Doda bez statuetki, za to w stylizacji, która pokazała cały nagi pośladek

Fryderyki 2023. Mimo wielkich nadziei, Doda nie otrzymała w tym roku statuetki za Album Roku Pop. Artystka przyjechała jednak na galę w Gliwicach razem z Dariuszem Pachutem - w stylizacji, która odsłoniła cały jeden pośladek.

Fryderyki 2023. Doda otrzymała nominację do tej nagrody po wielu latach, jednak sprzed nosa zgarnął ją jej Mrozu. Wokalistka nie dostała Fryderyka za najlepszy Album Roku Pop, co bardzo rozczarowało jej fanów, licznie oglądających transmisję gali na YouTubie.

Fryderyki 2023. Doda w dwóch stylizacjach na gali

Doda nie zawiodła, jeśli chodzi o stylizacje, jakie wybrała na sobotni wieczór. Zapowiadała, że będzie to "re-make jej stroju z Fryderyków 2002" - i rzeczywiście, jedna z sukni składała się całkowicie z białych pasków. Jeden z nich w formie chokera zdobił jej szyję w 2002 roku. Wtedy jednak Dorota Rabczewska założyła też czarną, prześwitującą bluzeczkę i białą mini - do tego obowiązkowe, błyszczące rajstopy i czarne kozaki na szpilce.

Minęło ponad 20 lat i Doda mocno odświeżyła tamtą stylizację, dodając jej współczesnego sznytu. Po kiczu nie zostało nic. Jest klasa z pazurem:

Fryderyki - DodaFryderyki - Doda KAPiF.pl / KAPIF.pl

Ale to nie jedyna stylizacja, jaką Dorota zaplanowała na sobotni wieczór. Doda całkowicie zmieniła kolorystykę, przebrała się w czarny kombinezon, będący wariacją na temat oscarowych sukni, odsłaniających nogę po samo biodro. Kombinezon opinał jedną nogę w całości, drugą zaś również w całości odsłaniał - łącznie z pośladkiem. Więcej zdjęć Dody znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Fryderyki - DodaFryderyki - Doda KAPiF.pl / KAPIF.pl

Doda na galę rozdania nagród zabrała ze sobą Dariusza Pachuta, z którym związana jest od kilku miesięcy. Para ostatnie dni spędziła na wakacjach na Sri Lance. Wygląda na to, że wokalistka wreszcie znalazła upragnioną miłość. Choć jej program "Doda. 12 kroków do miłości" zakończył się fiaskiem, na krótko po jego finale Dorota związała się z podróżnikiem i sportowcem, byłym partnerem Doroty Gardias. Od tamtego momentu zdają się być nierozłączni. Gala rozdania Fryderyków to pierwsza tak oficjalna okazja, na którą Doda zabrała swojego partnera. Para widziana była też jeszcze na gali Fame MMA kilka tygodni temu.