Doda wrzuciła zdjęcie z Pachutem i się zaczęło. "Myślałem, że to Majdan". To nie koniec porównań

Doda wrzuciła do sieci niewinne zdjęcie z Dariuszem Pachutem i jak zwykle zawrzało. Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektóre nawiązywały do... Radosława Majdana.

Doda słynie z odważnego podejścia do życia i licznych kontrowersji. Ostatnio jednak jej życie zmieniło się o 180 stopni za sprawą miłości do Dariusza Pachuta, ale także osobistej przemiany. Wokalistka uwielbia z obecnym partnerem zwiedzać różne zakątki świata i często zamieszcza efekty tych wycieczek w mediach społecznościowych. Teraz wstawiła do sieci nowe zdjęcie. Nie zabrakło też ujęć Dariusza Pachuta, którego fani przyrównali do... Radosława Majdana

Doda wypoczywa z Pachutem na Sri Lance, a fani nie mogą uwierzyć w jego podobieństwo do obecnego partnera Rozenek

Doda lubi dzielić się z obserwatorami zdjęciami w mediach społecznościowych. To tam pokazuje kulisy sesji zdjęciowych, ale także chwali się fotografiami z egzotycznych podróży. Ostatnio razem z Dariuszem Pachutem zwiedzali malowniczą Sri Lankę. To właśnie z tego miejsca zamieściła na Instagramie piękną serię zdjęć, m.in. z ministrem turystyki. Oprócz tego zapozowała z Dariuszem Pachutem w ciekawej, letniej stylizacji. 

Na pożegnanie spotkanie z ministrem turystyki Sri Lanki. Dziękujemy za gościnę, a ja za pomoc w organizacji niespodzianki. Jedźcie na tę piękną wyspę. Nie pożałujecie - podsumowała wakacyjną podróż Doda.
 

Fani w komentarzach wypatrzyli jednak interesujące podobieństwo. "Boże, nowy partner wygląda jak pani były mąż (Radosław) aż się wystraszyłam" - napisała jedna z internautek. Nie był to jednak odosobniony komentarz: "tez o tym pomyślałam", "bardzo podobny", "chyba tylko przez fryzurę" - dodała jedna z fanek. Na fotografiach Dariusz Pachut zaprezentował się w włosach mocno zaczesanych do tyłu. 

Doda i Dariusz Pachut - związek 

Doda i Dariusz Pachut spotykają się ze sobą już od dłuższego czasu. Pierwszy raz piosenkarka poinformowała o tym, że jest nowy mężczyzna w jej życiu w programie "12 kroków do miłości". W tym samym czasie odbyła się premiera teledysku "Wodospady", w którym także się pojawił tajemniczy góral. Teraz para jest dosłownie nierozłączna i często spędza czas, wspólnie podróżując i odkrywając świat. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.