Ida Nowakowska zdradziła, czy odchodzi z "Pytania na śniadanie". TVP też wyjaśnia sprawę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ida Nowakowska w rozmowie z Plotkiem odniosła się do pogłosek o odejściu z "Pytania na Śniadanie". Wiadomo już, jak TVP rozwiązało problem partnera dla Anny Popek.

Anna Popek wróciła do "Pytania na śniadanie". Dziennikarka była prowadzącą śniadaniówki od 2004 do 2016 roku. Ogłoszono, że jej partnerem ma być Tomasz Wolny, który dotychczas tworzył duet z Idą Nowakowską. To rodziło pytanie, co stanie się z prezenterką? Napisaliśmy do gwiazdy TVP w tej sprawie. Jej odpowiedź rozwiała wszystkie pytania, które wszyscy sobie zadawaliśmy. Również śniadaniówka wyjaśniła wątpliwości, publikując post na Instagramie. Tego się nie spodziewaliśmy.

Zobacz wideo Ida Nowakowska komentuje wpadkę w "PnŚ". "Inaczej bym zginęła"

Ida Nowakowska wyjaśnia swoją pozycję w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska od 2019 roku jest współprowadzącą śniadaniówki TVP. Początkowo tworzyła duet z Łukaszem Nowickim. Od dłuższego czasu u swego boku ma Tomasza Wolnego. Widać, że tancerka i dziennikarz świetnie się dogadują na planie. Wszystkich więc zdziwiła decyzja, że Wolny od teraz będzie współprowadzącym z Anną Popek, która po siedmiu latach wraca do formatu. Plotek napisał w tej sprawie do Idy Nowakowskiej. Prowadząca zapewniła, że nigdzie się nie wybiera i nadal będzie prowadzić program z Tomkiem Wolnym.

U mnie bez zmian. Już w najbliższy poniedziałek zapraszam do oglądania "Pytanie na Śniadanie" - powiedziała nam.

"Pytanie na Śniadanie" apeluje: Wolnego nigdy za wiele!

Produkcja śniadaniówki także postanowiła odnieść się do sytuacji. Okazuje się, że Anna Popek i Ida Nowakowska będą dzieliły się współprowadzącym. Tomek Wolny oficjalnie został partnerem obu gwiazd. "Wolnego nigdy za wiele! Od maja Tomek będzie tworzył dwa duety: jeden z Anią, drugi z Idą. Bądźcie z nami" - czytamy na Instagramie "Pytania na Śniadanie". Wychodzi na to, że powrót Anny Popek nie zaburzy pracy innych. Wcześniej spekulowano, że pozycja Małgorzaty Tomaszewskiej jest zagrożona. Wszystko przez to, że Popek pierwszy odcinek po powrocie prowadziła z Aleksandrem Sikorą. 

 

Pod postem "Pytania na śniadanie" wielu internautów wyraziło opinie na temat takiej decyzji. Zdecydowana większość liczy na to, że Tomasza Wolnego częściej zobaczymy u boku Idy Nowakowskiej. Czytamy: "Oby częściej z Idą", "Zdecydowanie z panią Idą", "Tylko z Idą są super parą", "Oglądamy tylko z Idą". Jak widać dziennikarz i tancerka przypadli do gustu większości telewidzów. Są uznawani za najlepszą parę prowadzących śniadaniówkę. Wielu jednak jest ciekawych, jak  Anna Popek poradzi sobie po tak długiej przerwie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.