Cielecka i Gelner szykują się do ślubu? Zofia Zborowska zdradziła ich plany

Zofia Zborowska udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z Bartoszem Gelnerem i Magdaleną Cielecką. Nieoczekiwanie poruszyła temat ślubu aktorskiej pary. Czyżby coś było na rzeczy?

O tym, że Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka mają się ku sobie dowiedzieliśmy się na początku 2019 roku. Zakochani przez długi czas nie komentowali medialnych doniesień na swój temat. W artykułach podkreślano głównie, że aktorów dzieli znaczna różnica wieku, a konkretnie 16 lat. Teraz nieoczekiwanie głos na temat ich relacji zabrała Zofia Zborowska. Zasugerowała nawet ślub pary.

Zobacz wideo Kiedy Zofia Zborowska pokaże córkę w sieci? Wyjaśnia, dlaczego ją chroni

Zofia Zborowska dopytuje Cielecką i Gelnera, kiedy zamierzają się pobrać

Zofia Zborowska od lat przyjaźni się z Bartoszem Gelnerem. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko pół miliona użytkowników. Dla swoich followersów aktorka zorganizowała ostatnio serię pytań i odpowiedzi. Jedna z fanek dopytywała, czy Zborowska chodzi na śluby kościelne, gdy jest na takie zapraszana. Jej odpowiedź wielu może zaskakiwać. Zaczęła publicznie dopytywać kiedy Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka spotkają się przy ołtarzu.

Zofia Zborowska, Bartosz Gelner, Magdalena CieleckaZofia Zborowska, Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka Fot. Instagram.com/zborowskazofia

Ślub kościelny to decyzja dwóch dorosłych i wierzących ludzi. I ja to szanuję. Nie chodzę na komunie i chrzciny. P.S Bartek Gelner i Magda Cielecka, to kiedy widzimy się przed ołtarzem? - napisała na Instagramie Zofia Zborowska.

Bartosz Gelner obawiał się relacji z Cielecką. Wspomniał o wspólnym mieszkaniu 

Na instagramowej relacji Zofia Zborowska zamieściła także wspólne zdjęcie z aktorami. W momencie publikowania artykułu aktorska para nie odniosła się jednak do zapytania znajomej. Nie wiemy więc, czy Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner faktycznie planują wkrótce się pobrać. Ostatnio w wywiadzie dla "Twojego Stylu" Bartosz Gelner wyjawił, że początkowo był pełen obaw, a do tematu związków podchodzi bardzo ostrożnie. Później wspomniał także o wspólnym mieszkaniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.