Edyta Golec pilnie poszukuje nauczyciela. Mąż nie sprawdza się w tej roli. "Nie ma cierpliwości"

Edyta Golec zaskoczyła fanów nie lada rewelacją. Wokalistka ogłosiła na Instagramie, że poszukuje nauczyciela od muzyki. Dodała, że mąż nie spełnia jej oczekiwań. Dlatego wzięła sprawy w swoje ręce. Jest jeden warunek. Szuka kogoś z dużymi pokładami cierpliwości.

Edyta Golec od lat zachwyca swoim głosem. Współtworzy zespół Golec uOrkiestra. Oprócz tego aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 45 tysięcy osób. Zazwyczaj uchyla rąbka tajemnicy i publikuje urywki zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Tym razem postanowiła wykorzystać zasięgi w innej sprawie. Na jej profilu pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Okazuje się, że wokalistka poszukuje nauczyciela. Do tej pory w nauce pomagał jej mąż.

Zobacz wideo Edyta Golec zdradza sekret idealnej sylwetki. "Wstaję o piątej".

Edyta Golec wstawiła nietypowe ogłoszenie. Poszukuje nauczyciela

Edyta Golec opublikowała na Instagramie wyjątkowy post. Wokalistka w eleganckiej stylizacji pozuje z trąbką. Wszystko wskazuje na to, że chciałaby nauczyć się profesjonalnie na niej grać. Choć ma u swojego boku utalentowanego w tej dziedzinie męża, to wyznaje, że nie nadaje się on do tej roli. Artystce bardzo zależy na tym, aby przyszły szkoleniowiec miał głębokie pokłady cierpliwości.

Do udostępnionego postu Edyta Golec dodała odpowiedni opis. Wygląda na to, że jej muzyczne przedsięwzięcie skierowane jest wprost do fanów. Wokalistka nie chce ich zawieść. "Tak mi chodzi po głowie... Tylko szukam jakiegoś dobrego nauczyciela. Ten, z którym dzielę życie, nie ma wystarczających pokładów cierpliwości. Póki co, ćwiczę sama, aby was czymś zaskoczyć podczas piątkowego koncertu w Krakowie, a później na zbliżającej się szczególnej dla mnie trasy letniej" - napisała na Instagramie

 

Jak wyznała, od jakiegoś czasu szkoli się sama, jednak ma głęboką nadzieję na odnalezienie odpowiedniej osoby do roli nauczyciela. Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Do Edyty Golec ustawiła się kolejka chętnych. "Jestem chętny!", "Jestem cierpliwy i mogę dojeżdżać" - pisali. Oprócz tego posypała się masa komplementów. Internauci zachwycali się zdjęciem. "Tej trasy letniej to my się już nie możemy doczekać. Zdjęcie mega!", "To zdjęcie jest obłędne!" - czytamy w reakcjach na Instagramie.

Edyta Golec i Łukasz Golec spędzili święta za granicą 

Edyta i Łukasz Golcowie od lat goszczą w polskim show-biznesie. Para od ponad dwudziestu lat pozostaje w szczęśliwym związku. Małżeństwo wychowuje trójkę dzieci: Bartłomieja, Piotra oraz Antoninę. Minione święta wielkanocne rodzina spędziła w słonecznym Egipcie. Dla wielu fanów było to niemałe zaskoczenie, ponieważ oboje zazwyczaj podkreślali przywiązanie do religii oraz tradycji. Pobyt w ciepłym kraju nie pozbawił ich jednak aspektu duchowego. Edyta Golec złożyła internautom uroczyste życzenia, w których podkreśliła swoją religijność. Zobacz też: Edyta Golec zdradza sekret imponującej sylwetki. "Wstaję o piątej rano" [PLOTEK EXCLUSIVE].

Więcej o: