Home office u Majdanów. Patrzymy na biurko. Co tam się dzieje? Złapiecie się za głowę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dzień spędzili w swoim domowym biurze. Pomimo wielu obowiązków nie szczędzili sobie czułości. Nie przeszkadzał im nawet spory bałagan.

Małgorzata Rozenek w ubiegłym roku spełniła swoje zawodowe marzenie i została prowadzącą "Dzień dobry TVN". Celebrytka to jednak prawdziwa bizneswoman. Oprócz pracy w mediach prowadzi też własną markę odzieżową i firmę cateringową. Swoje obowiązki zdarza jej się wypełniać także z domu. Właśnie opublikowała nagranie, na którym pokazała jak wygląda jej home office. Naszą uwagę zwrócił jednak spory bałagan. To wręcz niepodobne do gwiazdy, która jeszcze kilka lat temu uczyła Polaków, jak utrzymać porządek w domu. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o chodzenie do lekarza bez kolejki. "Mam konsekwentny zwyczaj"

Majdany na zdalnym. Zrobił się tam spory sajgon

Małgorzata Rozenek wstawiła na InsatStories filmik, na którym pojawił się także Radosław Majdan. Na zamieszczonym nagraniu widać domowe biuro małżonków. Na biurku zrobił się jednak niezły sajgon. Zdecydowanie przydałaby się tam ręka "Perfekcyjnej Pani Domu". "Jak widać mój mąż jest obładowany papierami (...). Dziś mamy typowy dzień w domu, na home office. To jest jedna z niewielu dobrych rzeczy, które zostały po pandemii" - powiedziała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Gala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjach Małgorzata Rozenek bez makijażu. Prowadząca "DDTVN" nie boi się naturalności

Rozenek i Majdan nie szczędzą sobie czułości. Bałagan im nie przeszkadza

Radosław Majdan przyznał, że dzień wypełnia mu "papierkologia". Pomimo sporego bałaganu na biurku małżeństwo wydaje się być w dobrych humorach. Nie szczędzili sobie czułości. Słowo "Pysiuniu" w krótkim filmiku padło wielokrotnie. Małgorzata Rozenek nie zapomniała także o swoich fanach. Zaprosiła ich na piątkowe wydanie "Dzień dobry TVN". Celebrytka podkreśliła, że właśnie tam będzie można zobaczyć efekty jej pracy. Wygląda na to, że na ogarnięcie biurka zwyczajnie zabrakło czasu. 

Małgorzata Rozenek screenMałgorzata Rozenek screen Fot. Instagram.com/m_rozenek

Więcej o: