Doda jest wykończona psychicznie. "Chodzę ciągle w tych samych ciuchach". Otrzymała wsparcie od przyjaciół

Doda w ciężkich chwilach może liczyć na ogromne wsparcie bliskich. Nie miała sił na wstanie z łóżka, ale ci zorganizowali jej dzień pełen wrażeń.

Doda podzieliła się ostatnio osobistym wyznaniem. Artystka w przeszłości cierpiała na depresję i zmagała się z myślami samobójczymi. Wówczas jej problemy na tle psychicznym były związane z małżeństwem z Emilem Stępniem. Rabczewska ponownie walczy z natłokiem myśli i ogromnym stresem, co jest związane między innymi ze stanem zdrowia jej ojca. W tych ciężkich chwilach może liczyć na wsparcie najbliższych przyjaciół. 

Zobacz wideo

Doda otrzymała wsparcie od najbliższych 

Doda na jednych z ostatnich nagrań, jakie opublikowała na Instagramie, poinformowała, że w tym ciężkim okresie może liczyć jedynie na przyjaciół i wiernych fanów. To od nich natychmiast otrzymała słowa otuchy.  Najbliżsi poszli o krok dalej i postarali się zająć jej myśli czymś dużo przyjemniejszym. Zorganizowali jej dzień pełen wrażeń. Wybrali się na masaż, spektakl i spotkanie z alpakami. Dorota Rabczewska podkreśla, że wyciągnięcie jej z domu było nie lada wyzwaniem. Nie miała nawet sił na przebranie się. Z opisu możemy wywnioskować, że stale pozostaje w kontakcie z Dariuszem Pachutem, który przebywa z dziećmi na wakacjach.

Doda na co dzień w ogóle się nie maluje. Z kolei Cichopek bez makijażu to niezbyt częsty widok. Gwiazdy w wersji sauté Doda w ogóle się nie maluje. Z kolei Cichopek bez makijażu to niezbyt częsty widok

Mam wspaniałych przyjaciół. Dżagulec zabrał mnie na spektakl "Mała syrenka", Oliwia na tajski masaż, a Damien zabrał mnie na alpaki. Mam też wspaniałych fanów, którzy zasypali mi skrzynkę z dobrą energią i w każdej minucie mysza jest obok, nawet jak go nie ma. BĘDZIE DOBRZE. PS: Tak, chodzę ciągle w tych samych ciuchach, bo mi się nie chce przebierać i tak dobrze, że wstaję z łóżka - pisała Doda.
 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy.

Więcej o: