Naga Doda złapała za telefon i nagrała gorzkie wyznanie. "Jestem wykończona psychicznie"

Doda opublikowała na InstaStories bardzo intymne wyznanie. Okazuje się, że wokalistka zmaga się z poważnymi problemami.

Doda zaskoczyła wielu publikując na Instagramie intymne nagranie. Gwiazda stanęła przed obiektywem nago i opowiedziała o tym, że jej stan psychiczny bardzo się pogorszył. Dorota Rabczewska ze szczegółami opowiedziała o problemach z bezsennością i braku wsparcia ze strony znajomych. Chodzi między innymi o to, że jej ojciec niedawno trafił do szpitala. 

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Doda szczerze: Nie daję już rady

Jakiś czas temu Doda otwarcie przyznała, że cierpiała na depresję i zmagała się z myślami samobójczymi. Twierdziła, że przeszła załamanie nerwowe przez małżeństwo z Emilem Stępniem. "Moje załamania nerwowe były poważne, psychosomatyczne. Doświadczyłam wszystkiego najgorszego, o czym mogłabyś pomyśleć. Łącznie z myślami samobójczymi, mimo że byłam i jestem bardzo pozytywną osobą" - wyznała w sierpniu 2022 roku. Wokalistka nie kryła, że korzysta z pomocy specjalistów i chodzi na terapię. Teraz na InstaStories przyznała, że znów zmaga się z problemami psychicznymi.  

Chciałam wam powiedzieć, że jestem wykończona psychicznie. Nie śpię od kilku dni, budzę się co trzy godziny, o piątej rano napie***a mi serce, mam gonitwę myśli. Jestem mega zestresowana, pięćdziesiąt tysięcy rzeczy jest na mojej głowie. Nie daję już rady - usłyszeliśmy.

Doda o braku wsparcia znajomych 

Doda w nagraniu wspomniała także o tym, że przechodziła ciężkie chwile, ponieważ jej ojciec trafił do szpitala, ponieważ przeszedł udar. Wokalistka sarkastycznie przyznała, że nie mogła liczyć na wsparcie ze strony koleżanek i kolegów. Pomagali jej jedynie najbliżsi przyjęcie i fani. 

Jednocześnie chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy napisali do mnie ze słowami otuchy, jeśli chodzi o mojego tatę. Ze wszystkim moich kolegów i koleżanek, nie mówią o najbliższych przyjaciołach, wszystkich, których znam na Instagramie i Facebooku, to było całe zero. Ale dziękuję moim fanom, bo wysłali mi dużo wsparcia. Natomiast nie pomagają wiadomości z dziesięcioma wykrzyknikami i znakami zapytania: "Kiedy teledysk?!".

Przypomnijmy, że ojciec wokalistki wrócił już do domu. Doda opublikowała na Instagramie wzruszające ujęcie, na którym pozuje z Pawłem Rabczewskim. Obojgu życzymy zdrowia i spokoju. A wszystkich tych, którzy mierzą się z problemami natury psychicznej, zachęcamy do sięgania po pomoc specjalistów. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.