Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje dziesiątą rocznicę ślubu. Pokazała wcześniej niepublikowane zdjęcie

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki świętują dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda dodała na Instagramie wcześniej niepublikowane zdjęcie z tego pięknego dnia.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest żoną biznesmena Michała Niemczyckiego. Para pobrała się w prima aprilis 1 kwietnia 2013 roku. Biznesmen raczej trzyma się z daleka od show-biznesu. Aktorka też rzadko publikuje wspólne zdjęcia i opowiada o związku. Mimo tego ich małżeństwo jest wzorem dla wielu. Doczekali się czwórki dzieci: Ksawerego, Janiny, Antoniego i urodzonego w kwietniu 2022 roku Stefana. Z okazji dziesiątej rocznicy aktorka opublikowała zdjęcie ze ślubu. Dodała krótki opis, jednak miała ku temu powód. 

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki obchodzą rocznicę ślubu

W prima aprilis aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem. Przeważnie raczy fanów wspólnymi zdjęciami głównie z okazji rocznic ślubu. W tym roku małżeństwo świętuje dziesiątą, czyli cynową. Na czarno-białym zdjęciu Anna Czartoryska-Niemczycka pozuje w sukni ślubnej, a Michał Niemczycki we fraku. Jest to luźniejsze zdjęcie z sesji ślubnej i wcześniej niepublikowane. Aktorka podziękowała ukochanemu i zaznaczyła, że ten dzień spędzają bez telefonów.

Just married dziesięc lat później. Dziękuję ci @michcioman za wszystko! (Więcej nie piszę, bo ten dzień spędzamy bez telefonów).
 

Ślub Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego

Aktorka poznała męża jeszcze w czasach, gdy była nastolatką. Ponownie spotkali się w 2011 roku, podczas balu zorganizowanego z okazji dziesiątą rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Między nimi bardzo szybko zaiskrzyło i dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego odbył się w tajemnicy przed bliskimi i mediami. Kilka miesięcy później zaprosili około 30 gości na ciche przyjęcie ślubne, które zorganizowano w rezydencji rodziców Michała Niemczyckiego w Konstancinie. Na weselników czekał wykwintny obiad, który został zaserwowany w ogrodzie. Była także muzyka na żywo i sztuczne ognie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.