Książę Harry z plamą na koszuli? Ta "plama" kosztuje ponad cztery tysiące złotych

Książę Harry zaliczył modową wpadkę? Nie, "plama" na jego koszuli to, zdaniem mediów, subtelny ukłon w stronę Meghan Markle.

30 marca 2023 roku odbyła się ostatnia rozprawa przeciwko Associated Newspapers. Tego dnia książę Harry zaprezentował się w szarym garniturze, do którego dobrał dopasowany kolorystycznie krawat i białą koszulę. Klasyczną stylizację wyróżniał jeden element. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć" [ZWIASTUN]

Książę Harry w koszuli od Diora. To subtelny ukłon w stronę jego żony? 

Książę Harry i jego żona nie ukrywają, że używają mody do przekazywania wiadomości. Opowiedzieli o tym między innymi w serialu dokumentalnym Netfliksa. Wówczas Meghan Markle przyznała, że podczas ostatniego tygodnia pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej świadomie wybierała stroje w odważnych kolorach. Wcześniej, aby nie się wyróżniać, nosiła ubrania w stonowanych odcieniach. 

Nie jest zatem zaskoczeniem, że zagraniczne media zwróciły uwagę na strój księcia Harry’ego, który na ostatnią rozprawę przeciwko Associated Newspapers włożył koszulę zaprojektowaną przez dom mody Dior. Model ten pochodzi z kolekcji "Bee Shirt" i kosztuje ponad 4000 złotych.  

Książę HarryKsiążę Harry Fot. AP

W kolekcji znajduje się m.in. śnieżnobiała koszula męska z charakterystyczną plamką na brzuchu. To wyszyta pozłacaną nicią pszczoła, symbol domu mody Dior. Wymyślone przez Christiana Diora przedstawienie owada ma odnosić się do "pracowitości" - nie tylko w odniesieniu do noszącego ten symbol, lecz także do samej marki, którą Dior porównywał do "bzyczącego ula" kreatywności.

Meghan Markle od lat jest wielką fanką Diora i często nosi ubrania oraz dodatki francuskiego domu mody. Być może właśnie koszula z haftem pszczoły była prezentem, który podarowała mężowi.  

Meghan MarkleMeghan Markle EAST NEWS pobrane 1.04.2023

Książę Harry i inne gwiazdy walczą w sądzie z brytyjskim wydawcą

O procesie przeciwko Associated Newspapers informowano w październiku ubiegłego roku. Gwiazdy oskarżają brytyjskiego wydawcę o "odrażającą działalność kryminalną", a także "rażące naruszenie prywatności". Do publicznej wiadomości nie dotarła informacja, o których dokładnie działaniach mowa. Z nieoficjalnych doniesień wynika jednak, że brytyjski tabloid miał rzekomo pozyskiwać i wykorzystywać poufne informacje dotyczące gwiazd m.in. poprzez podsłuchiwanie prywatnych rozmów telefonicznych, instalowanie podsłuchów w samochodach i domach, uzyskiwanie dostępów do kont bankowych, a także opłacanie funkcjonariuszy policji. Przedstawiciele Associated Newspapers odpierają zarzuty. Ich zdaniem działania księcia Harry'ego i pozostałych oskarżycieli mają na celu zdyskredytowanie "Daily Mail" i wykreowanie sztucznego skandalu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.