Koszmar w rodzinie Honey Boo Boo. Stan 28-latki jest bardzo ciężki, chodzi o nowotwór

Do mediów trafiły smutne informacje na temat stanu zdrowia gwiazdy reality-show "Here Comes Honey Boo Boo". U Anny Cardwell, starszej siostry Honey, zdiagnozowano raka nadnerczy.

Pod koniec marca 2023 roku portal TMZ opublikował artykuł, w którym podano informacje na temat złego stanu zdrowia Anny Cardwell. Niedługo po tym starsza siostra Alany Thompson, znanej także jako Honey Boo Boo potwierdziła te informacje na swoim instagramowym profilu. 

Zobacz wideo Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała, że przeszła operację piersi. "Zmiana okazała się nowotworowa"

Siostra Honey Boo Boo ma raka. 28-latka rozpoczęła leczenie 

Jak podaje TMZ początkowo Anna Cardwell nie odczuwała żadnych objawów. Z czasem jednak nasiliły się u niej bóle brzucha. To skłoniło ją do wykonania szczegółowych badań. W styczniu 2023 roku 28-latka usłyszała diagnozę. Okazało się, że jest ciężko chora. U starszej siostry Honey Boo Boo zdiagnozowano raka nadnerczy. Nowotwór ma już przerzuty i rozprzestrzenił się na wątrobę, nerki oraz płuca. 

Cardwell poddała się chemioterapii. Lekarze muszą jednak wstrzymać się z kolejnymi decyzjami w kwestii leczenia. Obawiają się, jak organizm 28-latki zareaguje na podane wlewy. Mimo wszystko głęboko wierzą w to, że jej stan zdrowia ulegnie poprawie. 

 

Honey Boo Boo - kariera

Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo, zyskała popularność dzięki dziecięcym konkursom piękności, które były pokazywane w show emitowanym na antenie TLC  "Mała piękność". Program szybko zyskał wielu przeciwników. Wszystko dlatego, że kilkuletnie dziewczynki występowały w nim w niecodziennych kreacjach i mocnych makijażach. Honey Boo Boo zdobyła sympatię widzów i w końcu doczekała się własnego reality show."Here Comes Honey Boo Boo". Dziewczynka dorastała na oczach całego świata. Program opowiadał o życiu Alany i jej bliskich, również pokazywanej na ekranach Anny Cardwell.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.