Olaf Lubaszenko w żałobie. Żegna ukochaną osobę

Nie żyje mama Olafa Lubaszenki. Asja Łamtiugina była polską aktorką rosyjskiego pochodzenia. Do aktora spływają wyrazy wsparcia i kondolencje.

31 marca na Facebookowym profilu Olafa Lubaszenki pojawił się smutny wpis. Aktor poinformował o śmierci ukochanej mamy. Asja Łamtiugina miała 82 lata. Syn zadedykował jej kilka poruszających słów. Pod postem pojawiło się wiele wyrazów współczucia od znajomych i fanów. "Mamo, kocham cię" - napisał ze smutkiem.

Zobacz wideo Olaf Lubaszenko o tym, jak mu się pracowało przy produkcji "Biały Ląd"

Mama Olafa Lubaszenki nie żyje. "Dziękuję ci za twoją bezwarunkową miłość"

Olaf Lubaszenko jest synem Edwarda Linde-Lubaszenki oraz Asji Łamtiuginy. Mama artysty była polską aktorką rosyjskiego pochodzenia. Zajmowała się także poezją i malowała obrazy. Urodziła się 8 listopada 1940 roku w Żarach. Przez lata była związana z Teatrem Dramatycznym w Białymstoku. Zagrała też w wielu filmach i serialach, m.in. "Czterej pancerni i pies", "M jak miłość", "Sztos" i "Pan Tadeusz". O jej śmierci Olaf Lubaszenko powiadomił na Facebooku. Aktor podziękował mamie za bezwarunkową miłość. Do wpisu dołączył wspólną fotografię. 

Olaf Lubaszenko z mamąOlaf Lubaszenko z mamą Fot. Facebook.com/OlafLubaszenko

Dziś odeszła moja kochana mama. Dziękuję ci za twoją bezwarunkową miłość. Do zobaczenia mamo, kocham cię - napisał Olaf Lubaszenko na Facebooku.

Przyjaciele i znajomi wspierają Olafa Lubaszenkę po stracie matki 

Post Olafa Lubaszenki poruszył jego bliskich, znajomych i fanów. Zewsząd płynęły wyrazy współczucia i kondolencje. Swoje komentarze pozostawili m.in. Borys Szyc i Monika Olejnik. Aktora postanowili wesprzeć także pracownicy Teatru Captiol. 

Ściskam cię, brachu - napisał Olaf Lubaszenko.
Olafie, współczujemy - skomentowała Monika Olejnik.
Przyjmij od naszego teatru najszczersze kondolencje - dodali pracownicy Teatru Capitol.

Olaf LubaszenkoOlaf Lubaszenko Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.