Przed ślubem ważyła 158 kg, gdy zawstydzono ją przed synem. Schudła 68 kg. Do ołtarza szła już jako inna osoba

Melissa Williams pochodzi z Bridgend w Południowej Walii. 27-letnia influencerka pochwaliła się w sieci spektakularną przemianą. W dniu ślubu zaskoczyła wszystkich. Udało jej się schudnąć 68 kg.

Melissa Williams planowała wyjść za mąż w 2020 roku, jednak jak wiele innych par, ze względu na światową pandemię koronawirusa miała zrezygnować z przyjęcia. Ślub przełożono, a influencerka postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Jak sama przyznała, wybrana suknia ślubna wcale jej się nie podobała i miała problem z zaakceptowaniem własnego wyglądu. "Musiałam coś kupić, choć i tak wiedziałam, że w żadnej sukience nie będę ładnie wyglądała" – ujawniła w rozmowie z Caters News. Dzięki uporowi i systematyczności udało jej się zrzucić ponad 60 kilogramów. Idąc do ołtarza, rodzina Williams miała problem z rozpoznaniem jej. 

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Przed ślubem ważyła 158 kg. Schudła 68 kg i do ołtarza szła jako inna osoba

Melissa Williams przed ślubem ważyła 158 kg i nie prowadziła zdrowego trybu życia. Nie ćwiczyła i nie dbała o to, co je. Dokuczał jej również ból pleców, a z powodu nadwagi pojawiły się u niej problemy z poruszaniem. "Nie mogłam nawet dojść do końca ulicy" - wyjawiła. Jednak to sytuacja z parku rozrywki z synem odcisnęła na niej takie piętno, że postanowiła zmienić nawyki. Sześciolatek chciał, aby razem z nim skorzystała z atrakcji. Obsługa nie wyraziła na to zgody. Bali się, że urządzenie może się załamać pod jej ciężarem. "Nigdy nie czułam się bardziej zawstydzona niż w tamtym momencie" - wyznała Melissa. To ją zmotywowało do tego, by zawalczyła nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Portal Daily Mail opisał jej oszałamiającą metamorfozę.  

Zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale wiedziała, że nie uda jej się schudnąć tyle, ile by chciała. Zdecydowała się na operację pomostowania żołądka. Podczas całego procesu mogła liczyć na wsparcie ukochanego i rodziny, która zaoferowała, że opłaci koszty zabiegu. 

 

Dzięki zmianie nawyków udało jej się zrzucić 68 kilogramów. Jak ujawniła, zaczęła jeść jogurty naturalne, jajka, warzywa i owoce. Do diety doszły ćwiczenia i bieganie, które stało się jej pasją. Po zmianie mogła utopić się w starej sukni ślubnej i była zmuszona kupić nową. Tym razem czuła się w niej rewelacyjnie. "Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy spojrzałam na siebie w lustrze. Czułam się niesamowicie i w końcu nie martwiłam się o swoją wagę" - wyznała. Na ślubnym kobiercu stanęła 29 kwietnia 2022 roku. 

 
Więcej o: