Joanna Opozda ma wybrane imię dla córki. Zdradziła też, jak początkowo nazywała Vincenta

Joanna Opozda zdradziła podczas Q&A na Instagramie, jakie wybrałaby imię dla córki. Okazuje się, że aktorka ma już na nie pomysł od dzieciństwa.

Joanna Opozda jest szczęśliwą mamą syna Vincenta, którego ojcem jest Antek Królikowski. Relacja aktorskiej pary nie przetrwała jednak próby czasu, a związek został zakończony w atmosferze skandaluJoanna Opozda samodzielnie wychowuje syna, któremu poświęca teraz bardzo dużo czasu. W mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją 660 tysięcy osób, gwiazda wstawia często kadry z życia prywatnego oraz współprac reklamowych. Tym razem wstawiła na Instagrama relacje, na których odpowiadała na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło imienia, jakie nadałaby córce.

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Joanna Opozda wie, jakie imię nada córce. Dla starszego pokolenia będzie to wspomnienie z dzieciństwa

Joanna Opozda ma bliski kontakt z obserwatorami, z którymi lubi wchodzić w interakcje. Aktorka nie ma problemu, żeby odpowiadać na komentarze fanów. Często także udostępnia opcję zadawania pytań. Właśnie tą możliwością podzieliła się ostatnio z użytkownikami Instagrama. W relacjach na jej profilu pojawiło się mnóstwo pytań dotyczących jej sposobu odżywiania, filmów i seriali oraz dzieci. Ostatnie z nich wiązało się z kwestią nadawania imion potomkom. Fan zapytał, jakie imię dałaby aktorka córce. Okazuje się, że inspirację zaczerpnęła z literatury.

Kiedy byłam małą dziewczynką, wszyscy mówili, że wyglądam jak Nel z "Pustyni i w puszczy". Więc już jako ośmiolatka postanowiłam, że jeśli kiedyś będę miała córkę, to tak właśnie dam jej na imię. Vincenta w brzuchu nazywałam Nelsonem - wyznała.

Joanna Opozda zrobiła sobie tatuaż z byłym partnerem. Taki sam ma Koterski Opozda zrobiła sobie tatuaż z byłym chłopakiem. Miało wyjść romantycznie

"W pustyni i w puszczy" - inspiracja znaną adaptacją filmową

Trzeba przyznać, że aktorka zdecydowała się na bardzo oryginalne imię. Słynna powieść przygodowa Henryka Sienkiewicz przez wiele lat była inspiracją dla pokoleń, które garściami czerpały z tejże książki. Choć imię Nel nie jest bardzo popularne, dla swojej córki wybrała je niedawno także Klaudia Halejcio. Warto dodać, że imię Vincent, które aktorka razem z Antonim Królikowskim nadali synowi, także należy do osobliwych i oryginalnych. Pochodzi ono z języka łacińskiego i oznacza "zwycięzcę".

Staś i Nel, 'W pustyni i w puszczy'Staś i Nel, 'W pustyni i w puszczy' Instagram / Joanna Opozda screen

Więcej o: