Wersow przed rozwiązaniem relaksuje się na Bali. Zdradziła, na kiedy ma datę porodu. "Nie mogę się doczekać"

Weronika Sowa odlicza miesiące do porodu. Partnerka Friza zdradziła, kiedy na świat przyjdzie jej córka. Wyznaniu towarzyszyło zdjęcie na tle zachodzącego słońca.

Ciąża Wersow była dla wielu fanów ogromnym zaskoczeniem. Partnerka Friza miesiąc temu ogłosiła, że niebawem na świat przyjdzie jej wymarzone dziecko. Zainteresowanie jej osobą wzrosło momentalnie, a młoda gwiazda zadebiutowała na kanapie Kuby Wojewódzkiego. W mediach opublikowała ciążowy kadr i przy okazji zdradziła, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. 

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Wersow zdradziła, kiedy rodzi. "Jeszcze trzy miesiące i zobaczę moją córeczkę"

Z programu dowiedzieliśmy się, że Wiśniewski i Sowa spodziewają się dziewczynki i wybrali już nawet imię dla swojej pociechy. Teraz celebrytka postanowiła ujawnić, na kiedy ma wyznaczoną datę porodu. Odliczają już miesiące do tego przełomowego wydarzenia.

Jeszcze trzy miesiące i zobaczę moją córeczkę. Nie mogę się doczekać! - czytamy w opisie do zdjęcia, do którego Weronika pozowała na plaży spowitej blaskiem zachodzącego słońca.

WersowWersow Instagram, @wersow

Z wpisu wynika, że Weronika właśnie skończyła drugi trymestr, a więc za nią szósty miesiąc ciąży. Sowa i Wiśniewski przebywają aktualnie na Bali, gdzie wypoczywają na chwilę przed rozpoczęciem przełomowego etapu w ich życiu.

Weronika Sowa marzyła o założeniu rodziny i dzieciach. Friz niedawno przyznał, że nie jest gotowy na bycie ojcem

Wersow wielokrotnie w swoich wypowiedziach podkreślała, że założenie rodziny jest jej najważniejszym celem. Podobnie myślał jej ukochany, chociaż w niedawnym wywiadzie przyznał, że nie czuje się jeszcze gotowy na bycie ojcem.

Dzisiaj myślę, że nie. Sam fakt, jak rozmawialiśmy przed programem, że pracuję między 12, a 16 godzin dziennie, z czego osiem pewnie montuję filmy. Jak widzisz, nie za wiele jest tam czasu - wyznał w rozmowie z Pudelkiem.

Weronice życzymy wspaniałego samopoczucie na tej ostatniej prostej przed porodem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.