Kim są czeskie WAGs? Mentorka rozwoju osobistego, miss Czech i właścicielka nietypowego biznesu

Przed meczem Polska - Czechy przyglądamy się czeskim WAGs. Partnerki piłkarzy robią wrażenie. Wśród nich jest była Miss Czech, instruktorka tańca, a także obiecująca bizneswoman.

W piątek wieczorem reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną z Czech na Eden Arenie w Pradze. Będzie to rozpoczęcie kwalifikacji do Euro 2024 i jednocześnie debiut Fernando Santosa w roli selekcjonera polskiej kadry. Ostatni raz Polska zagrała z Czechami w 2018 roku. Wówczas nasza reprezentacja przegrała spotkanie 0:1. Polskie WAGs znamy doskonale, ale postanowiliśmy sprawdzić, czym zajmują się partnerki piłkarzy u naszych południowych sąsiadów. 

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Hanna Schick

Hana to żona napastnika Patricka Schicka. Para pobrała się w 2019 roku, a w 2020 roku powitała na świecie córkę o imieniu Victoria. Czeska WAG ma na swoim koncie karierę modelki. I chyba nic w tym zaskakującego. Hana jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad sześć tysięcy użytkowników. 

Hana SchickHana Schick Fot. Instagram.com/schickhana

Marketa Kralova

Blond piękność Marketa Kralova to żona Alexa Krala. Marketa często dzieli się swoim stylem życia w mediach społecznościowych. Ze względu na fantastyczną sylwetkę często jest angażowana w promowanie marek sportowych. Marketa próbuje swoich sił także w biznesie. Założyła sklep internetowy, który oferuje taśmy samoprzylepne modelujące biust. Przez pewien czas para mieszkała w Moskwie, gdzie Alex grał w jednej z drużyn. Pobrali się w lipcu 2022 roku. 

Marketa KralovaMarketa Kralova Fot. Instagram.com/marketkralova_

Tereza Kaderabkova

Tereza Kaderabkova to modelka, która w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Czech. Jest żoną obrońcy Pavla Kaderabka, który gra w Niemczech dla Hoffenheim. Para pobrała się w 2017 roku. Doczekali się dwóch córek - Emy i Elvy. W ostatnich latach Tereza sprawdza się także jako reporterka czeskiej sportowej stacji telewizyjnej iSport. 

Tereza KaderabkovaTereza Kaderabkova Fot. Instagram.com/terezakaderabkova

Marketa Ottomanska

Marketa Ottomanska jest byłą żoną czeskiego rozgrywającego Jakuba Jankto. Para w 2019 roku doczekała się narodzin syna, którego w mediach społecznościowych nazywają "DJ". Piękna Marketa zawodowo jest mentorką rozwoju osobistego. Media zelektryzowało, gdy były partner Ottomańskiej wyznał, że jest gejem. Marketa wyjawiła, że piłkarz obawiał się wyjść z cienia i obecnie jest dumna, że zebrał siły i dokonał coming outu. 

Marketa OttomanskaMarketa Ottomanska Fot. Instagram.com/ottomanskam

Katerina Daridova 

Katerina Daridova związała się z czeskim pomocnikiem Vladimirem Daridą. Para powiedziała sobie "tak" w 2019 roku na greckiej wyspie Santorini. Wkrótce doczekali się też narodzin syna Andreasa. Mieszkają w Berlinie. Blond piękność na co dzień jest instruktorką tańca. 

Katerina DaridovaKaterina Daridova Fot. Instagram.com/kate_daridova

Martina Vaclik

Martina Vaclik jest absolwentką szkoły medycznej. Mężem urodziwej blondynki jest bramkarz Tomas Vaclik. Pobrali się w 2015 roku, po kilku latach spotykania się. W jednym z wywiadów piłkarz przyznał, że poznał przyszłą żonę, gdy miała zaledwie 17 lat, ale od razu wiedział, że to ta jedyna, miłość jego życia. Para doczekała się dwóch córek. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Martina VaclikMartina Vaclik Fot. Instagram.com/martinkavv

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.