Julia Faustyna zrzuca kolejną bombę. Pojawi się w kultowym amerykańskim show

Julia Faustyna, podająca się za zaginioną przed laty Madeleine McCann, postanowiła wziąć udział w kultowym show "Dr. Phil". Mimo zapewnień ze strony domniemanej porwanej wciąż nie wiadomo, jaka jest prawda. Dziewczynę wspiera dr Fia Johansson - prywatna detektyw i samozwańcze medium.

Życie Julii Faustyny zmieniło się o 180 stopni, odkąd zdecydowała się wyjawić, że jej zdaniem jest zaginioną przed laty Madeleine McCann. Pod adresem dziewczyny kierowane były liczne groźby, na skutek czego postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych. 27 marca będziemy mogli zobaczyć Julię Faustynę w programie "Dr. Phil", prowadzonym przez Phila McGrawa. Show budzi wiele kontrowersji, a prezenter doradza w nim uczestnikom. Program cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Możliwe, że wizyta w studiu rzuci nowe światło na budzącą skrajne emocje sprawę.

Zobacz wideo Zatrzymanie sprawców porwania 3-letniej Amelki i jej 25-letniej matki

Julia Faustyna zdecydowała się na odważny krok. 27 marca będziemy mogli zobaczyć ją w kultowym talk-show "Dr. Phil"

Julia Faustyna stała się rozpoznawalna kiedy stwierdziła, że jest zaginioną Madeleine McCann, która została porwana podczas wakacji w Portugalii w maju 2007 roku. O zaginionej dziewczynce jest głośno od lat, jednak wciąż nie rozwiązano sprawy.

Faustyna to 21-letnia aspirująca artystka i modelka. Dziewczyna chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi sprawy i nie tłumi w sobie trapiących ją myśli. W części raportów śledczych wymieniana jest jako Julia Wendell lub Julia Wandelt. Domniemana porwana twierdzi, że nie pamięta dużych fragmentów ze swojego wczesnego dzieciństwa, nie jest pewna swojego wieku i nigdy nie widziała swojego aktu urodzenia.

Nie pamiętam większości mojego dzieciństwa, ale moje najwcześniejsze wspomnienie jest bardzo silne i dotyczy wakacji w gorącym miejscu, gdzie była plaża i białe lub bardzo jasne budynki z mieszkaniami - możemy przeczytać w "New York Post".
 

Już 27 marca odbędzie się transmisja kultowego programu "Dr. Phil" z Julią Faustyną w roli głównej. Oprócz niej w studiu pojawi się dr Fia Johansson, która bezgranicznie wierzy w przedstawiane przez Faustynę argumenty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.