Magdalena Narożna sporo schudła. Fani: Wyglądasz jak siedemnastolatka

Magdalena Narożna pochwaliła się na Instagramie efektami codziennych treningów. Wokalistka disco polo sporo schudła. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Magdalena Narożna od lat święci triumfy w muzyce disco polo. Razem z zespołem Piękni i Młodzi wydaje przebój za przebojem i sporo koncertuje. O wokalistce często pisało się też w kontekście kłótni z byłym mężem Dawidem Narożnym. Mężczyzna został wyrzucony z zespołu, a ostatnio założył swój o niemal identycznie brzmiącej nazwie Piękni i Młodzi Dawid Narożny. Celebrytka wydaje się jednak nie przejmować działaniami byłego męża i skupia się na sobie. Właśnie pochwaliła się na Instagramie efektem metamorfozy. Fani byli zachwyceni. 

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magdalena Narożna przeszła metamorfozę. Internauci: Jaka chudziutka

Magda Narożna pochwaliła się na Instagramie, że schudła sześć kilogramów. Sekretem jej doskonałej formy są poranne treningi. Celebrytka dodała zdjęcie, na którym prezentuje smukłą sylwetkę i umięśniony brzuch. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Magdalena Narożna przyznała, że ma momenty zwątpienia, ale stara się nie odpuszczać treningów i ćwiczyć codziennie. 

Da się, tylko trzeba chcieć - przyznała Magdalena Narożna na Instagramie.

Na kolejnym zdjęciu możemy dostrzec gwiazdę disco polo w pofalowanych włosach i pełnym makijażu. W oczy rzuca się jednak metamorfoza wokalistki. 

 

Fani też docenili przemianę Magdaleny Narożnej. Nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

Ale pani schudła. Dieta i ćwiczenia, prawda?
Madzia wyglądasz jak siedemnastolatka.
Jaka chudziutka.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Magdaleny Narożnej na Instagramie. Też jesteście pod wrażeniem jej metamorfozy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.