Wzruszająca akcja obserwatorów na Instagramie Marty Kubackiej. "Walcz kobieto"

Marta Kubacka wciąż przebywa w szpitalu i walczy o życie. Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie otrzymała ogromne wsparcie od obserwatorów.

W niedziele 19 marca Dawid Kubacki niespodziewanie zrezygnował z dalszego udziału w konkursie Vikersund i wrócił do Polski. Powodem była sytuacja rodzinna. Następnego dnia skoczek opublikował na Instagramie wpis, w którym poinformował, że jego żona Marta trafiła do szpitala, a jej stan jest ciężki. Z tego powodu Kubacki nie wystartuje w konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich do końca sezonu 2022/2023. Rodzina sportowca otrzymała zewsząd wsparcie oraz słowa otuchy. Na trudną sytuację skoczka zareagowali m.in.: Andrzej Duda, Apoloniusz Tajner, Adam Małysz czy Justyna Żyła. Dawid Kubacki otrzymał również wsparcie od kolegów skoczków z całego świata oraz od fanów. Także pod ostatnim postem Marty Kubackiej pojawiło się wiele słów wsparcia.

Zobacz wideo Kubacki nie nagrał kota dryfującego po zalanej piwnicy. Zabrakło mu instynktu "madki"

Fani wspierają Martę Kubacką pod jej ostatnim postem

Marta Kubacka nie jest najbardziej aktywną osobą na Instagramie. Kiedy już publikuje zdjęcia, są to zazwyczaj rodzinne kadry przedstawiające ją, męża, córki i psa. Ostatni post dodała z okazji Dnia Kobiet. Czarno-białe zdjęcie przedstawiało ją i dwie córki.

Trzy kobiety. Każda inna. Każda ma inne potrzeby. Każda potrzebuje miłości, czułości i siły. Tego życzę każdej mamie, żonie, córce, kobiecie - pisała wówczas.
 

Choć zdjęcie zostało dodane 8 marca, od kilku dni w komentarzach płyną słowa wsparcia dla walczącej w szpitalu żony skoczka. 

Marta, dużo zdrowia. Wszyscy trzymamy za ciebie kciuki.
Pani Marto wszyscy trzymamy kciuki i modlimy się o pani powrót do zdrowia.
Dużo zdrówka pani Marto będzie dobrze, jest pani silną kobietą.

Liczba podobnych komentarzy liczona jest w setkach. Niektórzy zostawiali dłuższe słowa otuchy, inni wspierali kobietę, publikując emotki czerwonych serduszek. My również życzymy Marcie Kubackiej rychłego powrotu do zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.