Wojewódzki nawiązał do "ataku paniki" Chajzera. "To były narodziny nowego Filipa"

Kuba Wojewódzki podczas odcinka z Filipem Chajzerem nawiązał do niesławnego udawanego ataku paniki, o którym było głośno w "Dzień dobry TVN". Prezenter zdaje sobie sprawę z popełnionego błędu. Postawił na szczere wyznanie.

Kuba Wojewódzki zaprosił do piątego odcinka 33. sezonu influencerkę Wersow i dziennikarza Filipa Chajzera. Prowadzący "Dzień dobry TVN" został wypytany o niesławną wpadkę na wizji. Zażartował z ataku paniki, który jest poważnym problemem i ma konsekwencje dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Chajzer u Wojewódzkiego przyznał się do błędu. Co dokładnie powiedział?

Zobacz wideo Pączek od Wojewódzkiego - czy jest warty swojej ceny?

Kuba Wojewódzki zapytał Chajzera o udawany atak paniki. Prezenter przyznał się do błędu

Program "Kuba Wojewódzki" jest emitowany we wtorki, a w ostatnim odcinku talk-show mieliśmy okazję wysłuchać rozmowy Wojewódzkiego z Filipem Chajzerem. Gospodarz nawiązał do jednej z żenujących gaf prezentera, która miała miejsce podczas porannego programu:

Czy ten legendarny atak paniki (…) to były narodziny nowego Filipa, czy jakaś cezura, która Filipa zmieniła?

Na co Chajzer odparł:

To były narodziny nowego Filipa, rzeczywiście masz rację. To była taka historia, że rozmawialiśmy o świętach w centrum handlowym i o tym, że można tam dostać ataku paniki. Wydawca krzyczy mi do ucha: "Filip kończ (…), musimy schodzić z anteny". Moja współprowadząca zadaje kolejne pytania, a ja poczułem odpowiedzialność za ten program i powiedziałem, że zaraz sam dostanę ataku paniki, jak nie skończymy tej rozmowy.

Następnie prezenter dodał:

To się odnosiło do centrum handlowego, a potem już się poniosło. Mój błąd, oczywiście.

Chajzer na wizji wyznał także, że sam doświadczył ataków paniki.

Nie raz potem sam doświadczałem ataku paniki. I wiem, że wtedy ******** popsułem.

Wychodzi na to, że prowadzący śniadaniówki zdaje sobie sprawę z popełnionego błędu. Co sądzicie o sprawie?

Zobacz też: Małgorzata Ohme o hejcie na Filipa Chajzera. "Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.