Dom Wielkiego Brata z luksusowej willi zmienił się w prawdziwą ruinę. Zniszczona elewacja to początek [ZDJĘCIA]

Minęły niemal cztery lata od zakończenia emisji ostatniego odcinka "Big Brothera". Dom Wielkiego Brata wykorzystano później do innych produkcji, ale dziś wygląda jak totalna ruina. Zdjęcia budzą spore zaskoczenie.

"Big Brother" niegdyś uchodził za jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych, w którym 16 uczestników zostało zamkniętych w jednym domu, bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Pierwsze dwa sezony polskiej odsłony zostały wyemitowane w 2001 roku, a później kolejno w 2002, 2008. Format wrócił wiosennej i jesiennej ramówce TVN7 w 2019 roku. Wtedy mogliśmy oglądać domowników w całkowicie nowej, luksusowej willi. Dziś wygląda jak ruina.

Zobacz wideo Madzia po "Big Brotherze" chciała założyć butik. Jak jej idzie?

Screen z IG KajraKajra i Sławomir nie mogą narzekać na brak luksusów. Wnętrze jak z bajki

Dom Wielkiego Brata wydawał się dobrą inwestycją

Nowoczesny design, basen i piękne, kolorowe wnętrza - tak z pewnością wiele osób pamięta Dom Wielkiego Brata. Po zakończeniu emisji show został on ponownie wykorzystany, tym razem przy okazji nagrywania siódmej edycji "Top Model" oraz serialu "Pułapka". Mogło się więc wydawać, że posiadłość okazała się niezłą inwestycją dla właściciela i jeszcze przez najbliższe lata będzie przynosić zyski. Niestety, została ona całkowicie zaniedbana. 

Dom Wielkiego BrataDom Wielkiego Brata Facebook.com/bigbrotherpl

Tak dziś wygląda Dom Wielkiego Brata 

Jedną z uczestniczek szóstej edycji "Big Brothera" była Justyna Żak, która w mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem Juszes. Cztery lata po emisji show zaczęła wspominać odcinki, które komentowała na YouTubie, a teraz poszła o krok dalej i odwiedziła Dom Wielkiego Brata. Wszystko udokumentowała na TikToku.

Na zdjęciach dostrzegamy oczko wodne, które niegdyś zamieszkiwały ryby. Dziś jest ich zaledwie kilka, a dno obrosło glonami. Od razu widać, że woda jest porządnie zanieczyszczona. Gdzieniegdzie widać zerwane płytki.

Dom Wielkiego BrataDom Wielkiego Brata TikTok @juszes

Sam budynek również wiele przeszedł. Część elewacji jest całkowicie zerwana i niczym nie przypomina luksusowej willi sprzed zaledwie czterech lat.

Dom Wielkiego BrataDom Wielkiego Brata TikTok @juszes

Jeden z pokoi zdobiła tapeta w kwiaty oraz różowa kanapa. Dziś na ich miejscu widzimy jedynie surowe cegły.

Dom Wielkiego BrataDom Wielkiego Brata TikTok @juszes

W niektórych pomieszczeniach wciąż znajdują się meble. Zostały jednak doszczętnie zniszczone. Na niektórych z nich widnieją niecenzuralne napisy. 

Dom Wielkiego BrataDom Wielkiego Brata TikTok @juszes

Z budynku zniknęły również barierki na antresoli. Na ścianach dostrzegamy graffiti. Zniknęły też meble z kuchni i salonu.

Dom Wielkiego BrataDom Wielkiego Brata TikTok @juszes

Internauci dopytali, dlaczego Dom Wielkiego Brata został doprowadzony do takiego stanu. Youtuberka szybko wyjaśniła. 

Podobno właściciele nie mieli pozwolenia na budowę, porzucili dom i trafił ostatnio na licytację komorniczą - pisała Juszes.

Więcej zdjęć zrujnowanej willi z "Big Brothera" znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Oleh Riaszeńczew z partnerką"Big Brother". Oleh zostanie ojcem. Pochwalił się ukochaną. "Nasze malutkie cudo"

Więcej o: