Media rozpisują się o kryzysie, a Hailey i Justin Bieber robią ustawkę z paparazzi. Ostentacja aż boli

Hailey i Justin Bieber przechodzą spory kryzys. Wszystko zaczęło się od spekulacji o tym, że ich małżeństwo było zaaranżowane. Piosenkarz i jego obecna żona, chcąc wyciszyć sprawę, wybrali się na spacer ulicami Hollywood. Sztuczne uśmiechy nie schodziły z ich twarzy.

Na początku wydawało się, że związek Hailey i Justina Biebera to prawdziwa bajka. Po ostatnich zdarzeniach okazało się jednak, że rzeczywistość nie jest jednak tak kolorowa. Na jaw wyszły pogłoski o problemach w małżeństwie uwielbianego przez miliony fanów artysty.

Zobacz wideo Justin Bieber i Hailey Baldwin okazują sobie miłość na Instagramie

miliony piosenkarza.

Hailey i Justin Bieber nie potwierdzają problemów w związku. Wolą wybrać się na ustawiany spacer w modowych stylizacjach

Relacja łącząca Justina Biebera z Seleną Gomez zakończyła się w 2018 roku, lecz zdaje się, że artysta wciąż pała do byłej ukochanej gorącym uczuciem. Krążą plotki, które wyraźnie mówią o tym, że piosenkarz na chwilę przed ślubem wyznał, że wciąż kocha swoją byłą partnerkę. Od tamtego momentu fani artysty wciąż doszukują się potwierdzających tę sytuację faktów i prześcigają się w coraz to nowszych informacjach. Ewidentnym dowodem na rozdarte serce Justina jest fragment podcastu z udziałem Deux Moi.

Justin wyznał Selenie, że wciąż jest w niej zakochany dzień przed ślubem z Hailey. Ta informacja nie pochodzi od żadnego fana ani osoby z Twittera czy Tumblr. Ktoś to faktycznie usłyszał - powiedziała prowadząca podcast.

Małżonkowie wciąż nie potwierdzili kłopotów w związku i cały czas starają się je zatuszować. Chcąc uciszyć niewygodne pogłoski, postanowili wybrać się na, zdaje się, ustawiany spacer ulicami Hollywood. Jak zwykle postawili na zgodne z obowiązującymi trendami stylizacje. Muzyk pokazał się w luźnych spodniach baggy, kraciastej koszuli i różowej czapce. Jego żona postawiła na luźną, skórzaną kurtkę, niebieskie polo i proste jeansy. Całość uzupełniły kanciaste okulary przeciwsłoneczne i niewielka torebka Miu Miu.

Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.