Księżna Kate chwyciła za granatnik i poszła na poligon. Żołnierze nie mogli wyjść z podziwu [ZDJĘCIA]

Księżna Kate spędziła Dzień Kobiet na ćwiczeniach wojskowych. Na poligonie poradziła sobie świetnie. Żołnierze byli pod wrażeniem.

Księżna Kate świetnie sprawdza się w swojej roli na dworze. Żona następcy tronu chętnie odwiedza najróżniejsze miejsca, gdzie ma okazję spotkać ważne dla Wielkiej Brytanii osobistości, a także rozmawia z poddanymi i udziela się publicznie. Wielokrotnie pokazywała, że żadne zadanie nie jest jej straszne. Teraz chwyciła za granatnik i ruszyła na poligon. 

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Jak politycy wyglądali w młodości?Jak politycy wyglądali w młodości? Trudno ich rozpoznać. Joe Biden to niezłe ciacho

Księżna Kate wzięła udział w szkoleniu wojskowym 

Księżna Kate podczas wystąpień publicznych zazwyczaj prezentuje się w niezwykle kobiecych i eleganckich stylizacjach. Widujemy ją w sukienkach, które zestawia z przemyślanymi dodatkami. Tym razem wskoczyła w zielone obcisłe spodnie od G-Star RAW warte 530 złotych, do których dobrała golf Holland Cooper za 660 złotych. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć wygodnych butów. Wybór padł na model od Berghaus za 730 złotych. Całość dopełniła wojskowa kurtka moro. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie raczej rzadko możemy ją oglądać.

Britain RoyalsBritain Royals Steve Reigate / AP / AP

Więcej zdjęć Księżnej Kate z poligonu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Wizyta księżnej Kate na poligonie była wyjątkowa, bowiem niedawno otrzymała tytuł pułkownika. Ma to związek z objęciem przez księcia Williama wyższego stopnia wojskowego. Wizyta miała miejsce 8 marca. Księżna odwiedziła 1. Batalion Gwardii Irlandzkiej i podszkoliła swoje umiejętności. Na miejscu wzięła udział w szkoleniu z opatrywania ran oraz obsługi granatnika. Ponoć żołnierze byli zaszczyceni jej obecnością, a oprócz tego są pod wrażeniem tego, jak dobrze sobie radziła i uważnie słuchała rad.

Królowa Camilla, Rose Hanbury, książę WilliamRzekoma kochanka Williama odegra ważną rolę na koronacji. Camilla ją uwielbia

Więcej o: