Mieszkanie Magdy Mołek w stylu retro. Dużo tu kwiatów i sztuki. Kuchnia to prawdziwa perełka

W mieszkaniu Magdy Mołek styl retro i meble rodem z PRL-u łączą się z tymi nowoczesnymi. Nie brakuje tu sztuki i zieleni. Wnętrza urządzone przez dziennikarkę są nietuzinkowe i bardzo oryginalne.

Magda Mołek przez lata była jedną z najbardziej popularnych prezenterek telewizyjnych. Swoją karierę związała ze stacją TVN. W pewnym momencie postanowiła rozwijać się dalej dzięki platformie YouTube. W swoim mieszkaniu dziennikarka łączy nowoczesny styl z meblami niczym z targów staroci. Swoimi wnętrzami chwali się także w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

W mieszkaniu Magdy Mołek starodawny styl łączy się z nowoczesnością 

Magda Mołek zdecydowanie lubi zabawę różnymi stylami w kwestii wystroju wnętrz. Szafka w salonie rodem z minionej epoki jest skontrastowana z dużym, nowoczesnym fotelem i minimalistycznym stolikiem. 

Magda Mołek screenMagda Mołek screen Fot. Instagram.com/magda_molek

Bardzo ciekawie wyglądają drzwi prowadzące do sypialni prezenterki. Przesuwane i przeszklone drzwi celowo są postarzane. To prawdziwa designerska perełka, która nadaje całemu pomieszczeniu stylu retro. 

Magda Mołek screenMagda Mołek screen Fot. Instagram.com/magda_molek

W kuchni Magda Mołek postawiła na białe meble. Uwagę przykuwa jednak spora wyspa kuchenna, która została obita drewnianą boazerią. Ta z kolei świetnie współgra z drewnianą podłogą. Całe wnętrze jest bardzo przytulne i niezwykle stylowe.

Magda Mołek screenMagda Mołek screen Fot. Instagram.com/magda_molek

Poszczególne elementy wystroju mieszkania Magdy Mołek budują nastrój całego wnętrza. Znalazło się tu miejsce na starodawne pianino. Jest też okazała biblioteka. Na ścianach zawisły liczne dzieła sztuki. Dziennikarka ma też słabość do kwiatów. Zarówno tych ciętych, jak i doniczkowych. 

Magda Mołek screenMagda Mołek screen Fot. Instagram.com/magda_molek

Mieszkanie Magdy Mołek jest prawdziwie nietuzinkowe, oryginalne i stylowe. Jak wam się podoba? Dziennikarka trafia też w wasz gust?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.