Michał Piróg miażdży Agustina Egurrolę. Poszło o Eurowizję. "Człowiek wewnętrznego interesu"

Michał Piróg zabrał głos w sprawie preselekcji polskiego reprezentanta na konkursie Eurowizji 2023. Ma zarzuty do "bezstronności" Agustina Egurroli, który siedział w jury, wskazującym Blankę jako zwyciężczynię.

Blanka będzie reprezentowała Polskę w 2023 roku podczas konkursu Eurowizji w Liverpoolu. Wokalistka zwyciężyła większością punktów, jednak to Jann był faworytem widzów. Dodatkowe kontrowersje budzi skład jury i zaangażowanie poszczególnych członków w kolejne wykonania. Michał Piróg skomentował udział swojego dawnego znajomego, Agustina Egurroli. Nie ma dla niego ciepłych słów.

Zobacz wideo Agustin Egurrola dementuje plotki o swoich zarobkach w TVP

Michał Piróg miażdży Agustina Egurrolę. Poszło o Eurowizję

Tancerze Agustina Egurroli tańczyli do piosenki Blanki. Egurrola rok temu również zapewniał taneczną oprawę np. dla Krystiana Ochmana, który podczas zeszłorocznej Eurowizji uplasował się na 12 miejscu. Jednak w tym roku tancerze Egurroli nie pojawili się przy wszystkich utworach prezentowanych w czasie preselekcji. Nie tańczyli m.in. podczas piosenki Janna.

Michał Piróg krótko skomentował udział Agustina Egurroli w preselekcjach:

Zawsze siadałem za stołem i czekałem, co mnie zaskoczy i zachwyci. Ale byli tacy, którzy pytali wcześniej: kto ma być najlepszy...

Poproszony o doprecyzowanie, o kogo dokładnie chodzi, odpisał:

Prezes, drugi pan ze zdjęcia, człowiek wewnętrznego interesu. Zwał jak zechcesz.
 

Panowie przestali utrzymywać ze sobą kontakt po tym, jak Agustin Egurrola przeszedł z TVN prosto do TVP, gdzie reaktywowano program "You Can Dance". Nieoficjalnie mówiło się, że powodem przejścia do rządowej telewizji są zaoferowane mu pieniądze, przewyższające stawkę w TVN. W ostatnich tygodniach choreograf dementował te informacje dodając, że to nie w telewizji się zarabia, tylko na telewizji.

Czekamy na ripostę Agustina Egurroli.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.