TVN zniesmaczony zachowaniem Egurroli. "TVP zapłaciło mu dużo większe pieniądze" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sprawa Agustina Egurroli, który przyjął propozycję TVP i został jurorem w programie "Dance Dance Dance, jest wciąż szeroko komentowana. Są pytania, czy choreograf spalił za sobą mosty, czy też dogadał się wcześniej ze stacją TVN. Nasz informator rozwiewa wszelkie wątpliwości.

W TVP w ostatnim czasie dzieje się mnóstwo. Marzena Rogalska oficjalnie, po 12 latach pracy, odeszła ze stacji Jacka Kurskiego. Tego samego dnia okazało się, że TVP zatrudniło nową gwiazdę - Agustina Egurrolę, który ma zostać jurorem najnowszej edycji tanecznego formatu TVP2 "Dance Dance Dance". Wiadomość o, jak czytamy na oficjalnym fanpage'u TVP, "transferze roku" zaskoczyła wszystkich. Jak się okazuje nie tylko widzów, ale też kierownictwo TVN - stacji, z którą Egurrola był związany przez lata. 

Agustin Egurrola spalił za sobą mosty

Agustin Egurrola w przyszłości nie ma już szans na powrót do TVN-u. Nasz informator - jeden z pracowników stacji - przyznał, że TVN uznało Egurrolę za nielojalnego. Okazuje się, że wiązano z choreografem plany. Ten nie opowiedział jednak odpowiednio wcześnie nikomu z TVN o swoim przejściu do konkurenci. 

Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem "Mam talent". Ten show teraz nie jest produkowany z powodu epidemii, ale na pewno powróci, być może już jesienią. TVN z niego nie zrezygnuje, bo miał rekordową oglądalność i przynosił gigantyczne dochody z reklam. Ale w tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy, bo okazał się nielojalny - mówi w rozmowie z Plotkiem pracownik TVN. 

Nasz rozmówca dodał, że Egurrola w "Mam talent" zarabiał sporo. Jacek Kurski prawdopodobnie skusił choreografa bardziej intratnym kontraktem. 

Wiadomo, że TVP zapłaciło mu dużo większe pieniądze. W  "Mam talent" zarabiał 2 tysiące zł za odcinek, mógł więc przyjąć inną propozycję, ale powinien wcześniej lojalnie poinformować. A tak szefowie TVN z portali internetowych dowiedzieli się o jego transferze na Woronicza. To nie fair. Tego się nie da zapomnieć - usłyszeliśmy.  
Zobacz wideo O odejściu z TVP i nie tylko! Tamara Gonzalez Perea w programie Plotkersi

Myślicie, że Agustin Egurrola będzie zadowolony z pracy w TVP? Póki co przyjęto go przesadnie ciepło, czego dowodem jest materiał, w głównym paśmie "Wiadomości", w którym okrzyknięto go "Wizjoner tańca w telewizji polskiej". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.