Żona Leo Messiego świętowała urodziny. Tym razem bez męża. Nieźle poszalała, ale nie ze stylizacją

Antonella Roccuzzo 26 lutego skończyła 35 lat. Żona Leo Messiego zorganizowała przyjęcie w ogrodzie. Jej przyjaciółka udostępniła w sieci także nagranie, na którym widzimy, że modelka lubi poszaleć.

Antonella Roccuzzo i Leo Messi są małżeństwem od 2017 roku i wychowują trzech synów. Ich historia miłości jest o tyle nietypowa, że poznali się już w dzieciństwie. Żona piłkarza niedawno skończyła 35 lat i postanowiła uczcić tę okazję z przyjaciółmi i rodziną. Męża niestety zabrakło ze względu na zawodowe zobowiązania. Przyjęcie odbyło się w ogrodzie, a w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć. Przyjaciółka Antonelli opublikowała na Instagramie także wspólne nagranie z gór.

Zobacz wideo Messi witany na gali Złotej Piłki

Antonella Roccuzzo świętowała urodziny. Leo Messi nie pojawił się na przyjęciu

Antonella Roccuzzo zorganizowała przyjęcie w ogrodzie w swobodnym stylu. Nie zabrakło kolorowych balonów, dekoracji, a różowy tort z motywem lampy Alladyna robił wrażenie. Żona Messiego na tę okazję wybrała luźny strój, składający się z kolorowego swetra i podartych jeansów.

 

Na zdjęciach z imprezy widzimy przede wszystkim przyjaciółki Antonelli, ale na jednej z fotografii pozuje ona także z synami: dziesięcioletnim Thiago, siedmioletnim Mateo i czteroletnim Ciro. W podpisie na InstaStories zwróciła się do Leo Messiego.

Mój najpiękniejszy prezent, zawsze za tobą tęsknimy.

Antonella Roccuzzo z synamiAntonella Roccuzzo z synami Instagram.com/antonelaroccuzzo

Żona piłkarza pokazała także własnoręcznie zrobione przez synów laurki.

Antonella Roccuzzo pokazała prezent od synówAntonella Roccuzzo pokazała prezent od synów Instagram.com/antonelaroccuzzo

W dniu urodzin Antonelli Roccuzzo pojawiło się także nagranie na Instagramie jednej z jej przyjaciółek Danielli Fabregas, żony piłkarza Cesca Fábregasa. Widzimy na nim modelkę w bikini, która wprost z gorącej wody wskakuje na śnieg. Widać, że Antonella lubi się dobrze bawić!

 

Więcej zdjęć z urodzin żony Leo Messiego znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.