Edyta Zając wyjechała na drugi koniec świata bez ukochanego. Mówi o rozłące: Jest trudna [PLOTEK EXCLUSIVE]

Edyta Zając z uwagi na nagrania do nowego show "True Love" musiała spędzić sześć tygodni za granicą. Powiedziała nam, jak poradziła sobie bez ukochanego.

Edyta Zając niedawno rozpoczęła kolejną przygodę w życiu. Celebrytka otrzymała posadę prowadzącej reality show TVN "True Love". Uczestnicy zamieszkali na Karaibach, gdzie szukali prawdziwej miłości i zostali poddani testom na prawdomówność. Z powodu obowiązków zawodowych sama musiała na jakiś czas przenieść się na drugi koniec świata. Zdradziła, jak sobie radzi.

Zobacz wideo Wywiad z Edytą Zając wprost z Kolumbii. Porównuje się do Klaudii El Dursi?

Edyta Zając zdradza, jak radzi sobie z rozłąką 

Edyta Zając i Michał Mikołajczak po raz pierwszy zaprezentowali się jako para z końcem sierpnia 2022 roku. Zakochani stronią od pokazywania prywatnych chwil w mediach i raczej nie wypowiadają się na swój temat publicznie. W związku sześciotygodniową rozłąką z bliskimi modelka zrobiła wyjątek i zdradziła Plotkowi, jak sobie radzi w tym czasie.

Ja ogólnie mam ogromne wsparcie w moich bliskich, w mojej rodzinie i przyjaciołach, dlatego dla mnie ta rozłąka mimo tego, że jest trudna, to też jest łatwa, bo mam tak ogromne wsparcie. Wiem, że jestem tutaj przez te sześć tygodni, wykonuję swoją pracę, przy okazji też cudownie spędzam czas - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Edyta Zając przyznała, że przez ostatnie tygodnie miała okazję współpracować ze wspaniałymi ludźmi. To oni sprawili, że nie czuła się samotnie.

Ludzie, z którymi pracuję, sprawiają się, że nie czuje się, jakbym była w pracy. Trafiła mi się tak fantastyczna ekipa, że są momenty, kiedy ja się czuję, jakbym była na takich super wakacjach. Na pewno będzie mi wszystkich bardzo ich brakować. Liczę na to, że się spotkamy ponownie. Zostało niewiele czasu i wyciskam jak cytrynę te ostatnie momenty.

Całą rozmowę z Edytą Zając znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony.

Premierowy odcinek "True Love" zostanie wyemitowany 27 lutego na platformie Player.pl i TVN7.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.