Inżynier, który uwielbia spódnice i szpilki. 62-latek walczy ze stereotypami

Mark Bryan to inżynier, którego pasjonuje moda. 62-latek uwielbia nosić spódnice i wysokie szpilki. W ten sposób przełamuje stereotypy dotyczące podziału ubrań na "damskie" i "męskie". Na Instagramie zgromadził już ponad 600 tysięcy fanów.

Mark Bryan to inżynier, który przełamuje stereotypy dotyczące płci. 62-latek zakłada na co dzień wzorzyste spódnice i wysokie szpilki. Mężczyzna rozpoczął też karierę modowego influencera i pozował już dla wielu prestiżowych magazynów. Jego instagramowy profil jest obserwowany przez ponad pół miliona internautów.

Zobacz wideo Czy Blanka Lipińska mówi w social mediach o wszystkim?

Gracie Hunt Córka miliardera robi furorę na Instagramie. Ma jednak za sobą trudne chwile

Mark Bryan uwielbia spódnice i szpilki. 62-latek przełamuje stereotypy

Mark Bryan jest szczęśliwym mężem i ojcem. 62-latek doczekał się także czwórki wnucząt. Mężczyzna pracuje zawodowo jako inżynier, jednak pasjonuje go także moda. Influencer twierdzi, że ubrania nie powinny być klasyfikowane jako "damskie" i "męskie", a każdy ma prawo nosić to, w czym się czuje najlepiej.

Jestem po prostu hetero, żonatym mężczyzną, który kocha Porsche, piękne kobiety oraz szpilki i spódnice w garderobie - deklaruje Mark na Instagramie.
 

Bryan łączy zazwyczaj "męskie" góry z szalonym dołem. 62-latek uwielbia odważne wzory i kolory. Kilkunastocentymetrowe obcasy nie są mu straszne i porusza się na nich sprawniej niż niejedna kobieta.

Jestem w wieku, w którym nie obchodzi mnie, co pomyślą sobie ludzie. Albo mnie lubią, albo nie. Ubieram się w ten sposób nie po to, aby być seksownym. Chcę raczej ubierać się tak, jak ubierałaby się kobieta u władzy - wyznał na łamach magazynu "Interview".
 

Tiamat Eva Medusa Ma 18 rogów i rozszczepiony język. Twierdzi, że jest pół-człowiekiem, pół-gadem

Mark odkrył zamiłowanie do szpilek 40 lat temu. Jego żona nie ma nic przeciwko awangardowym stylizacjom męża. Jedną z jego największych inspiracji jest podobno Rachel Zane z serialu "Suits", w którą wcielała się Meghan Markle.

Więcej o: