Klaudia El Dursi odsłania brzuch na mrozie, a fani grzmią. "Nieważne zapalenie płuc". To nie koniec przytyków

Klaudia El Dursi odpoczywa w górach. Celebrytka podzieliła się pięknymi widokami z obserwującymi. Zdjęcie wywołało dyskusję na temat stroju 33-latki, który, jak grzmią komentujący, nie jest odpowiedni do spędzania czasu na śniegu.

Klaudia El Dursi od czasu udziału w "Top Model" została aktywną celebrytką, która relacjonuje followersom na Instagramie najciekawsze chwile ze swojego życia. Profil gwiazdy śledzi aktualnie ponad 840 tysięcy osób, a znaleźć można na nim zdjęcia ze ścianek, piękne stylizacje i kadry z podróży.

Klaudia El Dursi pozuje na śniegu. Odsłonięty brzuch wywołał lawinę uszczypliwości

Ostatnie fotografie prowadzącej "Hotel Paradise" pokazują, że potrzebowała chwili odpoczynku od życia pod okiem kamer i w blasku fleszy. Celebrytka udała się na urlop w okolice Jeziora Czorsztyńskiego, jednak również tam nie pozwoliła sobie na całkowite odcięcie od pracy. Dalej jest bowiem aktywna w social mediach.

Klaudia El DursiEl Dursi na zdjęciu w krótkiej mini. "Co się stało ze stopą?". Odpowiedziała

El Dursi podzieliła się z fanami kilkoma ujęciami z wyjazdu. Widzimy na nich śnieżną scenerię, góry i wiatr rozwiewający idealnie ułożone włosy 33-latki. Gwiazda "Hotelu Paradise" szeroko się uśmiecha, jednak jej obserwatorzy są zaniepokojeni.

Pod postem nie obyło się od uszczypliwych uwag dotyczących jej stylizacji. El Dursi mimo śniegu i ewidentnie niskiej temperatury pozuje na zdjęciach w krótkim białym topie odsłaniającym żebra oraz prześwitujących legginsach. Jedynie stopy celebrytki wydają się dobrze zabezpieczone przed zimnem w masywnych butach.

 
Nieważne zapalenie płuc, najważniejsze zdjęcie.
No, faktycznie ubranie na zimę, jak nic.
Najważniejsze dobre zdjęcie, a później grypa - grzmią obserwujący El Dursi w komentarzach.

Celebrytka została również oskarżona o wykupienie sponsorowanych opinii na temat jej ubrań.

Nie mogę z tych sponsorowanych komentarzy, "skąd te cudne legginsy", serio? Te gacie z prześwitującymi majtami są cudne?" - pisze obserwująca profil.

Następny wpis celebrytki powinien uspokoić ekspertów z Instagrama. Na najnowszym nagraniu El Dursi ma już na sobie ciepłą czapkę oraz gustowny kombinezon.

Klaudia El DursiSyn Klaudii El Dursi miał wypadek na nartach. Prezenterka obwinia właścicieli stoku

Więcej o: