Agnieszka Dygant jak Uma Thurman. Teraz jest blondynką? Takiej jeszcze jej nie widzieliśmy. "Sztos"

Agnieszka Dygant zaprezentowała się fanom w odmienionej wersji. Aktorka na chwilę zrezygnowała z długich, ciemnych pukli na rzecz krótkiej fryzury w kolorze słonecznego blondu.

Agnieszka Dygant na Instagramie zgromadziła już pokaźne grono obserwatorów. Aktorkę obserwuje ponad czterysta tysięcy internautów, a ta liczba ciągle rośnie. Ostatnio artystka zaskoczyła fanów interesującą metamorfozą. Za pośrednictwem Instagrama mogliśmy się przekonać, jak wyglądałaby w jasnym blondzie.

Zobacz wideo Agnieszka Dygant za kierownicą zastanawia się, dlaczego makijaż jest dla niej taki ważny

Agnieszka Dygant jak Uma Thurman. "Życie aktorki pełne jest wyzwań"

Agnieszka Dygant na chwilę przeobraziła się w bohaterkę filmu Quentina Tarantino "Kill Bill". Aktorka założyła słynny żółty kombinezon, a ciemne włosy przykryła peruką, która upodobniła ją do Umy Thurman. W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy!

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Instagram, @agnieszka_dygany_official

Życie aktorki jest pełne wyzwań. Można zagrać różne role. Można też zagrać rolę z Kill Billa. Jestem tego bliska. Co myślicie o tym? Ja uważam, że sztos - mówiła podekscytowana Dygant.

Dygant nie zdradziła, czy w takiej odsłonie będziemy mogli podziwiać ją na ekranie, czy też na deskach teatru. Być może również założenie stroju słynnej zabójczyni było zwyczajnym kaprysem aktorki, w każdym razie ta metamorfoza jest niezwykle udana. Powinna rozważyć zmianę koloru włosów? 

Agnieszka Dygant nie lubi eksperymentować z włosami. Od lat nosi tę samą fryzurę

Agnieszka Dygant wierna jest długim włosom w kolorze czekoladowego brązu. Aktorka niemal nigdy nie zmienia fryzury, czasami decyduje się na jaśniejsze refleksy, bądź eksperymentuje z grzywką.  Za czasów "Na dobre i na złe" włosy artystki sięgały ramion i były zdecydowanie ciemniejsze, niemal kruczoczarne, jednak lata temu zdecydowała się na nieco dłuższą fryzurę, w której wygląda doskonale.

Jak podoba wam się Agnieszka Dygant w blondzie?

Więcej o: