Tak mieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. "Przygnębiające"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz kolejny pochwalili się efektami remontu w ich warszawskim mieszkaniu. Jak się okazuje, przypadły im do gustu niebanalne rozwiązania w kuchni i salonie. Co na to obserwujący?

Jeden z etapów remontu mieszkania Dowborów został zakończony tuż przed świętami. Znana para po raz kolejny zaprosiła do swojego wnętrza widzów z Instagrama, pokazując efekty prac w salonie i kuchniJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor dostali w związku z tym kilka miłych słów, nie obyło się jednak też bez krytyki. Nie wszystkim spodobał się fakt, że przykładowo para otrzymała kaloryfer w ramach barteru. W samym salonie nie brakuje elegancji i jasnych barw. Aktorka jest zachwycona efektem finalnym, a co na to obserwujący?

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się efektami remontu

Nowa nieruchomość Dowborów została zakupiona w 2021 roku. W salonie para postawiła na nowoczesne trendy, co można zaobserwować między innymi po wspomnianym grzejniku i oświetleniu. Joanna Koroniewska jest zakochana w nowym otoczeniu, o czym podzieliła się z fanami na Instagramie:

Gdybym nie była tym, kim jestem, to na pewno byłabym projektantką wnętrz. Jestem fanką designu i oszalałam na punkcie lamp (...). Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie w tym salonie niczego innego. Z jednej strony są elementem dekoracyjnym, a z drugiej nie przytłaczają wnętrza.

Remont pomieszczeń budzi nie tylko we właścicielach niemałe emocje. Fani znanej pary nie przeszli obok metamorfozy salonu obojętnie.

Kosmos!
Wspaniale wyglądają i lampy i całe wnętrze, coś pięknego

Znalazły się również głosy krytyki.

Trochę jak w kościele. Przygnębiające pomieszczenie.
Czułabym się jak na klatce schodowej.
 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zachwyceni są oczywiście nową kuchnią, która tak jak salon jest przestronna i jasna. Co na to obserwujący?

Piękne lampy, współczuję temu, kto będzie dbał o ich czystość
Sztos! Tylko jak coś takiego z kurzu oczyścić?
 

Zobacz też: Maciej Dowbor kończy 44 lata. Pamiętacie, jak poznał żonę? Joanna nie zapomni. "Naburmuszona blondyna wieśniara"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.