Maja Hyży w nowym kolorze włosów. Zrobiło się ogniście. Eksperyment się nie powiódł: Nie pasuje ci

Maja Hyży pokazała się na Instagramie w ogniście rudych włosach. W ankiecie zapytała fanów, co sądzą o niej w takim wydaniu. Odpowiedź obserwatorów chyba nie spodobała się wokalistce.

Maja Hyży jest jedną z gwiazd, które aktywnie udzielają się na Instagramie. Wokalistka chętnie pokazuje w sieci urywki z codziennego życia czy kulisy swojej pracy. Na jednej z ostatnich relacji na InstaStories zaprezentowała się w zupełnie nowej wersji. Na włosach przewiązanych czerwoną bandamą pojawił się ogniście rudy kolor. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy, ale wygląda na to, że odważny pomysł nie spotkał się z aprobatą fanów. 

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Maja Hyży przefarbowała się na rudo? Eksperyment chyba się nie powiódł

Maja Hyży bardzo często eksperymentuje z wyglądem i na czerwonym dywanie pojawia się w odważnych zestawieniach. Tym razem czerwono zrobiło się na jej głowie. Na InstaStories pokazała się z włosami w iście ognistym odcieniu. Wokalistka jechała samochodem z rodziną i postanowiła wykorzystać tę chwilę na rozmowę z fanami.

Słuchajcie ostatnio chciałam wprowadzić jakieś zmiany w swoje życie - powiedziała.

Jak się okazało, Hyży użyła specjalnego filtra, aby sprawdzić, jak na tak ognistą wersję zareagują fani. Pod nagraniem zapytała obserwatorów o opinię. 

Co myślicie o rudym dla mnie? - zapytała fanów.

Maja Hyży dała dwie możliwości odpowiedzi i jak się okazuje, większości nie spodobał się pomysł na taką metamorfozę. Jedynie niecałe 20 proc. fanów pozytywnie oceniło pomysł na odważną przemianę i było zdecydowanych na "tak". 

  • 18 proc. - Bosko ci w tym kolorze!
  • 82 proc. - Nie pasuje bleee

Wokalistka sama nie była pewna tego pomysłu i wyznała, że najpierw musiałaby rozjaśnić ciemne włosy, aby je ponownie pofarbować na rudo. Cała procedura mogłaby bardzo je zniszczyć.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Maja HyżyMaja Hyży fot. instagram.com/majahyzy

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie. "Stara, ale dwóch małolatów obtańcowała"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.