Córka Doroty Szelągowskiej nie czekała na fryzjera. Nagle ciach. Będzie co poprawiać

Córka Doroty Szelągowskiej chyba nie przemyślała zbytnio swojej decyzji i postanowiła zabawić się we fryzjera. Celebrytka pokazała na InstaStories obciętą kępkę włosów. Nie obejdzie się bez interwencji profesjonalisty.

Z nożyczkami, tak jak z zapałkami - lepiej się nimi nie bawić. Niektórzy mają jednak wystarczająco dużo odwagi, żeby bez większej wprawy zdecydować się na poprawki fryzury. Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami na Instagramie dość zaskakującym ujęciem. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Dorota Szelągowska i Katarzyna GrocholaSzelągowska pokazała zdjęcie z mamą. To ujęcie to hit. "Dopiero teraz to widzę"

Córka Doroty Szelągowskiej ucięła sobie kępkę włosów: Fryzjerze - współczuję ci

Dorota Szelągowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 900 tysięcy użytkowników. Dziennikarka chętnie dzieli się tam swoimi zawodowymi projektami, ale pokazuje także sporo z życia prywatnego. Teraz udostępniła na InstaStories dość niepokojące zdjęcie kępki włosów. Okazuje się, że córka celebrytki pod nieuwagę mamy postanowiła pobawić się nożyczkami. Skutek jest raczej opłakany. 

Pięć minut. Na tyle odpadłam na fotelu. No może chwilkę dłużej. W tym czasie moja córka podekscytowana jutrzejszą wizytą u fryzjera, postanowiła rozpocząć dzieło. Włosy pochodzą tylko z przodu głowy. Jutrzejszy fryzjerze - współczuję ci - napisała Dorota Szelągowska na Instagramie.

Dorota Szelągowska screenDorota Szelągowska screen Fot. Instagram.com/dotindotin

Wygląda na to, że fryzjer córki Doroty Szelągowskiej będzie miał sporo pracy. Czekamy na aktualizację i efekt końcowy. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Fot. Instagram.com/dotindotin

Więcej zdjęć Doroty Szelągowskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przypomnijmy, że córka Katarzyny Grocholi jest matką dwójki dzieci. Jej syn Antoni urodził się w 2001 roku, a jego ojcem jest pierwszy mąż Doroty Szelągowskiej, Paweł Hartelieb. Z kolei z małżeństwa z Michałem Wawro ma córkę Wandę, która przyszła na świat w 2018 roku. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska przeprowadziła się do nowego mieszkania. Pokazała salon

Więcej o: